Gå til hovedindhold

Patagonia Mens Better Sweater Jacket (Grøn (RIVER ROCK GREEN) Medium)

PatagoniaSkjorter og toppeEAN: 0198077075974
Pris fra 959,95 krtil 1.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 239,05 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Patagonia Mens Better Sweater Jacket (Grøn (RIVER ROCK GREEN) Medium) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Patagonia Mens Better Sweater Jacket, River Rock Green
-20%959,95 kr
Før 1.199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Patagonia Mens Better Sweater Jacket, River Rock Green billede

Produktinformation

Patagonia Better Sweater Fleece Patagonias Better Sweater Jacket er en funktionel og behagelig fleecetrøje, der forener det stilfulde look fra en striktrøje med de praktiske egenskaber fra fleece. Ydersiden har et klassisk strikket design, mens inderside...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Patagonia Fleece
Størrelse: M
EAN: 0198077075974
Varenr.: 211-25528-RVGN-M
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Patagonia Better Sweater Jakke River Rock Green
1.199 kr
Til butik
Gå til Lystfisk DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Patagonia Better Sweater Jacket-River Rock Green (RVGN)-M
1.199 kr
Til butik
Patagonia Better Sweater Jacket-River Rock Green (RVGN)-M billede

Produktinformation

Patagonia Better Sweater Jacket Fisketur eller en tur i byen? Denne sweater egner sig til begge dele! Patagonia Better Sweater Jacket er en flot strikket trøje, som er produceret i 100% Polyester fleece, som er en god inderbeklædning eller som yderste lag på en sommer aften/efterårs dag. Samtidigt er den designet i et moderne og look, som kan bruges til pænt brug. Dette giver mulighed for at bruge din nye ynglings trøje både ved vandet og i by livet. Better Sweater Jacket har 2 varme og bløde håndvarmerlommer på siden, og en brystlomme i en fornuftig størrelse, til de små stykker fiskegrej man vil have ved hånden, eller måske til din pung/telefon/bilnøgler til hverdagsbrug. Specifikationer: • Krop: 283 gram 100% polyester strikket fleece. • Materialerne er certificerede som Bluesign® godkendt. • Fair Trade Certificeret syninger. Flere flotte farver! størrelser:XS-XXL Hvis ikke vi har farven eller størrelsen på lager du ønsker, er du velkommen til at kontakte os, så vi kan bestille den Better Sweater i lige din størrelse og farve hjem til dig!

Produktspecifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Patagonia Better Sweater
Størrelse: M
Vægt: 0.6g
EAN: 0198077075974
Varenr.: 25528-RVGN-M
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Patagonia Mens Better Sweater Jacket (Grøn (RIVER ROCK GREEN) Medium)
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patagonia Mens Better Sweater Jacket (Grøn (RIVER ROCK GREEN) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patagonia Mens Better Sweater Jacket (Grøn (RIVER ROCK GREEN) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pro Outdoor959,95 kr959,95 krKøb
2Sportdres Fiskegrej.dk1.199 kr1.199 krKøb
3Lystfisk DK1.199 kr1.248 krKøb
4Friluftsland.dk1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patagonia Mens Better Sweater Jacket (Grøn (RIVER ROCK GREEN) Medium)

PriceData har fulgt prisen på Patagonia Mens Better Sweater Jacket (Grøn (RIVER ROCK GREEN) Medium) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 959,95 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.063 kr.

Den nuværende pris på 959,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Patagonia Mens Better Sweater Jacket (Grøn (RIVER ROCK GREEN) Medium). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Patagonia Mens Better Sweater Jacket (Grøn (RIVER ROCK GREEN) Medium) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026959,95 kr239,05 kr (20%)
1. maj 20261.199 kr239,05 kr (25%)
29. apr. 2026959,95 kr239,05 kr (20%)
28. apr. 20261.199 kr239,05 kr (25%)
21. apr. 2026959,95 kr239,05 kr (20%)
20. apr. 20261.199 kr239,05 kr (25%)
18. apr. 2026959,95 kr239,05 kr (20%)
17. apr. 20261.199 kr239,05 kr (25%)
9. apr. 2026959,95 kr239,05 kr (20%)
8. apr. 20261.199 kr239,05 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret