Gå til hovedindhold

Diverse Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark

DiverseKartonEAN: 5707167056905
Pris fra 197,95 krtil 269 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 71,05 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark
-26%197,95 kr
Før 266,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark billede

Produktinformation

Godt sortiment af karton i 7 sarte pastelfarver. (Indholdet kan variere) Features: Colour: Pastel colors Amount: 210 ass sheets/ 1 pack

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Karton A4
EAN: 5707167056905
Varenr.: 5707167056905
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pastel Karton - A4 - 160 G - Pastelfarver - 210 Ark
219,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pastel karton, A4 21x30 cm, 210 ass. ark
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby197,95 kr197,95 krKøb
2Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
3Nova Nordic A/S269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark

PriceData har fulgt prisen på Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark i 178 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 239,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 197,95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Pastel karton, A4 210x297 mm, 160 g, pastelfarver, 210ass. ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026197,95 kr42 kr (18%)
15. maj 2026239,95 kr42 kr (21%)
10. maj 2026197,95 kr42 kr (18%)
9. maj 2026239,95 kr42 kr (21%)
7. maj 2026197,95 kr42 kr (18%)
30. apr. 2026239,95 kr42 kr (21%)
25. apr. 2026197,95 kr17 kr (8%)
22. apr. 2026214,95 kr10 kr (4%)
5. apr. 2026224,95 kr15 kr (6%)
4. apr. 2026239,95 kr15 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret