Gå til hovedindhold

Passer til ny Wavin shunt 2021. c/c 100 mm Gulvvarmesystem: bæring anvendes til 1 fordelerrør (1 stk.)

WavinEludstyrEAN: 5708525620431
Pris fra 163,64 krtil 239 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 75,36 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Passer til ny Wavin shunt 2021. c/c 100 mm Gulvvarmesystem: bæring anvendes til 1 fordelerrør (1 stk.) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163.64 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NYT C/C 100 BESLAG T WAVIN FORDELERRØR
163,64 kr
Til butik
NYT C/C 100 BESLAG T WAVIN FORDELERRØR billede

Produktinformation

Wavin ny shunt, beslag til fordelerrør, sælges som 1 stk. Det er c/c 100 mm så det passer med afstanden på kredsene på den nye model shunt der kom i maj 2021

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 5708525620431
Varenr.: 15842928656719
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Passer til ny Wavin shunt 2021. c/c 100 mm Gulvvarmesystem: bæring anvendes til 1 fordelerrør (1 stk.)
171 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin bæring til 1" gulvvarme fordelerrør til UPM3 hybrid pumpe
175 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Nyt c/c 100 beslag t wavin fordelerrør
178,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin bæring 1´´ Til manifold
179 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin bæring til 1" gulvvarme fordelerrør til UPM3 hybrid pumpe
189 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin bæring 1'' Til manifold
228,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin bæring til 1" gulvvarme fordelerrør til UPM3 hybrid pumpe
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Passer til ny Wavin shunt 2021. c/c 100 mm Gulvvarmesystem: bæring anvendes til 1 fordelerrør (1 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Passer til ny Wavin shunt 2021. c/c 100 mm Gulvvarmesystem: bæring anvendes til 1 fordelerrør (1 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN163,64 kr163,64 krKøb
2CS MEGASTORE DK171 kr210 krKøb
3LavprisVVS175 kr175 krKøb
4MaintainIt178,75 kr178,75 krKøb
5Elvvs.dk179 kr179 krKøb
6BilligVVS DK189 kr189 krKøb
7vvsfittings.dk228,75 kr228,75 krKøb
8CompletVVS239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Passer til ny Wavin shunt 2021. c/c 100 mm Gulvvarmesystem: bæring anvendes til 1 fordelerrør (1 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Passer til ny Wavin shunt 2021. c/c 100 mm Gulvvarmesystem: bæring anvendes til 1 fordelerrør (1 stk.) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 163,64 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Passer til ny Wavin shunt 2021. c/c 100 mm Gulvvarmesystem: bæring anvendes til 1 fordelerrør (1 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Passer til ny Wavin shunt 2021. c/c 100 mm Gulvvarmesystem: bæring anvendes til 1 fordelerrør (1 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026163,64 kr4,36 kr (3%)
9. maj 2026168 kr6,3 kr (4%)
7. maj 2026161,7 kr8,3 kr (5%)
6. maj 2026170 kr8,3 kr (5%)
21. mar. 2026161,7 kr2,3 kr (1%)
20. mar. 2026164 kr2,3 kr (1%)
17. mar. 2026161,7 kr2,3 kr (1%)
16. mar. 2026164 kr2,3 kr (1%)
5. mar. 2026161,7 kr
3. mar. 2026161 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret