Gå til hovedindhold

Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk

ParkerHåndarbejde og hobbyEAN: 3501179531700
Pris fra 69 krtil 199,28 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 130,28 kr (65% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk
-21%69 kr
Før 87 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk billede

Produktinformation

Sæt farten ned, og værdsæt oplevelsen ved at udtrykke dine tanker og ideer på papir med en PARKER Jotter-kuglepen i rustfrit stål. Jotter, et stilikon i over 60 år, har et frisk, strømlinet design. Den har en cylinder og hætte i rustfrit stål, højpolerede detaljer og pileformet klips. Jotters betagende detaljer gør den en raffineret gave til studerende, førstegangsjobsøgende eller enhver, som værdsætter skønskrift. Denne pen er pakket i en elegant gaveæske.

Produktspecifikationer

Mærke: Parker
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 1953170
EAN: 3501179531700
Varenr.: 2715000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kuglepen Parker Jotter, rustfrit stål med blå skrift
124 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kuglepen Parker Jotter
199,28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK69 kr108 krKøb
2CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
3RedOffice Konpap199,28 kr199,28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk

PriceData har fulgt prisen på Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk i 69 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Parker Jotter kuglepen | rustfrit stål med detaljer i krom | medium spids blå blæk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202669 kr18 kr (21%)
26. mar. 202687 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret