Gå til hovedindhold

Paris Corner - Mawj Cognac Blaze Eau De Parfum 100 ml (unisex)

Pris fra 46 krtil 309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 263 kr (85% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Paris Corner - Mawj Cognac Blaze Eau De Parfum 100 ml (unisex) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Perfumeza.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Paris Corner Mawj Appletini Unisex Eau de Parfum
46 kr
Til butik
Paris Corner Mawj Appletini Unisex Eau de Parfum billede

Produktinformation

Nyd sofistikeret friskhed med Paris Corner Mawj Appletini Eau de Parfum, en livlig unisex-duft fra Paris Corner, der er lavet til dem, der sætter pris på moderne, karakterdrevne dufte med et legende twist. Denne fængslende duft blander sprødt æble med fri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Paris Corner
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 3ml
EAN: 6291853599757
Varenr.: 55863827497284
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paris Corner - Mawj Cognac Blaze Eau De Parfum 100 ml (unisex)
190 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Paris Corner - Mawj Appletini Eau de Parfum - 100 ml
-47%239 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Paris Corner Mawj Appletini Eau de Parfum 100 ml
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paris Corner - Mawj Cognac Blaze Eau De Parfum 100 ml (unisex) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paris Corner - Mawj Cognac Blaze Eau De Parfum 100 ml (unisex) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Perfumeza.dk46 kr46 krKøb
2CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
3BilligParfume.dk239 kr239 krKøb
4Lyko DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paris Corner - Mawj Cognac Blaze Eau De Parfum 100 ml (unisex)

PriceData har fulgt prisen på Paris Corner - Mawj Cognac Blaze Eau De Parfum 100 ml (unisex) i 171 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 76% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Paris Corner - Mawj Cognac Blaze Eau De Parfum 100 ml (unisex). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Paris Corner - Mawj Cognac Blaze Eau De Parfum 100 ml (unisex) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202646 kr193 kr (81%)
28. maj 2026239 kr47 kr (24%)
27. maj 2026192 kr1 kr (1%)
23. maj 2026193 kr46 kr (19%)
22. maj 2026239 kr45 kr (23%)
21. maj 2026194 kr45 kr (19%)
19. maj 2026239 kr45 kr (23%)
17. maj 2026194 kr6 kr (3%)
13. maj 2026188 kr51 kr (21%)
20. apr. 2026239 kr90 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret