Gå til hovedindhold

Paslode Papsøm 2,5 x 25 mm Varmgalvaniseret kasse med ca 950 stk

PaslodeByggematerialerEAN: 5701291142091
Pris fra 128 krtil 230 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Papsøm 2,5 x 25 mm Varmgalvaniseret kasse med ca 950 stk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Papsøm varmforzinket, 2.5 x 25 mm, 950 stk.
128 kr
Til butik
Papsøm varmforzinket, 2.5 x 25 mm, 950 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: ITW
Kategori: Skruer
Farve: 1
Artikel nr.: 114209
EAN: 5701291142091
Varenr.: 3338059
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FZV varmgalvaniseret papsøm 2,5x25mm - 950stk
130 kr
Til butik
FZV varmgalvaniseret papsøm 2,5x25mm - 950stk billede

Produktinformation

Varmforzinkede papsøm til fastgørelse af tagpap, vindpap og shingels.Det brede hoved på sømmet er med til at fastholde tagpappet, og at det buler op, når du efterfølgende laver overlæg. Egenskaber for FZV varmgalvaniseret papsøm FZV 2,5x25mm - 950stk: Læ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Paslode
Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: red
Størrelse: 2.5x25 mm
EAN: 5701291142091
Varenr.: 892435620
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Papsøm 2,5 x 25 mm Varmgalvaniseret kasse med ca 950 stk
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PAPSØM VARMGALV 2,5X25MM
141,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Paslode papsøm FZV 2,5×25, 950stk
-38%153,56 kr
Før 246,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Varmforzinket papsøm, Ø2,5x25 mm, 950 stk
155 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Paslode Ø Papsøm Maxi-pak Varmforz. 2,5x25mm
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Papsøm 2,5 x 25 mm Varmgalvaniseret kasse med ca 950 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Papsøm 2,5 x 25 mm Varmgalvaniseret kasse med ca 950 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
2LavprisVærktøj130 kr130 krKøb
3LavprisVVS139 kr139 krKøb
4EL-GROSSISTEN141,5 kr141,5 krKøb
5Globaltools.dk153,56 kr153,56 krKøb
6BilligVVS DK155 kr155 krKøb
7Homeshop DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Papsøm 2,5 x 25 mm Varmgalvaniseret kasse med ca 950 stk

PriceData har fulgt prisen på Papsøm 2,5 x 25 mm Varmgalvaniseret kasse med ca 950 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 128 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Papsøm 2,5 x 25 mm Varmgalvaniseret kasse med ca 950 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Papsøm 2,5 x 25 mm Varmgalvaniseret kasse med ca 950 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026128 kr2 kr (2%)
21. mar. 2026130 kr5 kr (4%)
18. mar. 2026135 kr1 kr (1%)
16. mar. 2026134 kr25 kr (23%)
7. dec. 2025109 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret