Gå til hovedindhold

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+

Pris fra 137 krtil 229 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass - Skærmbeskytter Galaxy S25 Plus, UWF
137 kr
Til butik
PanzerGlass - Skærmbeskytter Galaxy S25 Plus, UWF billede

Produktinformation

Det bedste er lige blevet bedre! Denne PanzerGlass®-skærmbeskytter er lavet af 60 % genbrugsmateriale. Den har endda en pletfri belægning, der reducerer spor af fingeraftryk og fedt. Og hvis du er bekymret for læsbarheden af fingeraftryk, kan du være helt rolig: Skærmbeskytteren sikrer 100 % kompatibilitet med skærmens ultrasoniske fingeraftrykslæser, så du kan være sikker på, at din telefon låses op uden problemer hver gang. Kan det blive bedre? Måske med den medfølgende EasyAligner, der gør installationen til en leg (seriøst!). Og for at gøre det endnu nemmere har vi inkluderet trinvise instruktioner samt en QR-kode, der giver hurtig adgang til vores online instruktionsvideo. Og husk nu: Når først skærmbeskyttelsen er sat på, skal du aldrig mere frygte, at din telefon falder til jorden med skærmen først. Det sker måske ikke, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke har klikket på "læg i kurv". Denne skærmbeskyttelse forlænger din telefons levetid, så du en dag kan give den videre til en anden, der vil elske den lige så højt som dig. Det er én måde at arbejde for en mere bæredygtig fremtid på. En anden er at bruge mindre emballage: Til denne skærmbeskytter er det lykkedes os at reducere papiremballagen med 33%* sammenlignet med tidligere modeller. Og som alle vores produkter kommer den i en æske lavet af genanvendeligt FSC&trade-certificeret papir. Skærmbeskytteren er Ultra-Wide Fit, hvilket betyder, at den dækker forsiden af din telefon og giver et komplet og krystalklart billede af din skærm, mens den stadig efterlader lidt plads rundt om kanterne til et PanzerGlass®-etui. Hvis du vil have 360-graders telefonbeskyttelse, skal du kombinere skærmbeskytteren og etuiet med en PanzerGlass® PicturePerfect eller Hoops kameralinsebeskytter. *Målt af tredjepartslaboratorium ved at sammenligne massen af den nye papiremballage, der blev introduceret i 2023, med massen af den tidligere papiremballage, der blev introduceret i 2022 (CPRTC, rapport nr. ZSA20231301-0016). Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5715685017247
Varenr.: D20496
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskytter PanzerGlass Samsung Galaxy S25+
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskytter PanzerGlass Samsung Galaxy S25+ billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+Mere genanvendelse. Bedre beskyttelse. Længere telefonlevetid. Med den her skærmbeskytter fra PanzerGlass får du det hele. Skærmbeskytteren er lavet af 60 % genanvendt materiale og holder både ridser, revner, slag og stød på sikker afstand af din skærm. Skærmbeskytteren har endda en smudsafvisende belægning, der reducerer fedtfingre og snavs. Og så virker den perfekt med skærmens ultrasoniske fingeraftryksscanner, så du kan låse telefonen op med et enkelt tryk, akkurat som du er vant til.60% genanvendt glasSamme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.EasyAligner medfølgerDen medfølgende EasyAligner gør det så nemt at sætte glasset på telefonen, at alle kan gøre det, selv de mest fummelfingrede.KrystalklartSå gennemsigtig, at du måske ikke engang bemærker den – altså ikke før din enhed falder til jorden, og din skærm ikke revner.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.05g
EAN: 5715685017247
Varenr.: 1810778
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Samsung Galaxy S25+
159 kr
Til butik
PanzerGlass Samsung Galaxy S25+ billede

Produktinformation

PanzerGlass Samsung Galaxy S25 Oplev en uovertruffen beskyttelse med PanzerGlass til din Samsung Galaxy S25. Dette premium beskyttelsesglas er designet til at absorbere stød og beskytte skærmen mod ridser og skader. Med sin krystalklare finish bevarer det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685017247
Varenr.: 83329
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Samsung Galaxy S25+
168 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskytter PanzerGlass Samsung Galaxy S25+
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Samsung Galaxy S 2025 Plus - Skærmbeskyttelse
169,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S25+ | Ultra-Wide Fit
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK137 kr186 krKøb
2Boligcenter DK149 kr149 krKøb
3Ultrashop159 kr159 krKøb
4CompuMail DK168 kr168 krKøb
5Vivas DK169 kr238 krKøb
6Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
7Proshop DK189 kr228 krKøb
8CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+ i 173 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 183 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026137 kr1 kr (1%)
21. maj 2026138 kr1 kr (1%)
16. maj 2026139 kr1 kr (1%)
1. maj 2026138 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026138 kr21 kr (13%)
8. apr. 2026159 kr9 kr (5%)
7. apr. 2026168 kr9 kr (6%)
22. mar. 2026159 kr9 kr (5%)
21. mar. 2026168 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret