Gå til hovedindhold

PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Samsung® Galaxy Xcover 5

Pris fra 119 krtil 179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Samsung® Galaxy Xcover 5 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass Samsung Galaxy Xcover 5 (sort)
-20%119 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass Samsung Galaxy Xcover 5 (sort) billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - etuivenlig - glas - for Samsung Galaxy Xcover 5Beskyt din telefon mod hverdagens udfordringer med PanzerGlass. Utilsigtede bump mod skarpe genstande i lommen eller drop på stenhårdt underlag er ikke noget problem for denne skærmbeskyttelse, der er modstandsdygtig over for ridser og stød. Skærmbeskyttelsen er nem at sætte på, og når den er sat på, vil du aldrig mere frygte at se din telefon falde. Det kan være, det aldrig sker – men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke trykkede på "Tilføj til kurv".Edge-to-EdgeDen covervenlige pasform fra kant til kant dækker skærmen fuldstændig og er designet til at fungere sammen med de fleste covers.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.Guld styrkeEn skærmbeskyttelse, der beskytter din enhed mod hverdagens udfordringer.KrystalklartSå gennemsigtig, at du måske ikke engang bemærker den – altså ikke før din enhed falder til jorden, og din skærm ikke revner.Afvisende over for fingeraftrykOlie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres.Original skærmbeskytterHvordan adskiller den originale skærmbeskyttelse fra PanzerGlass sig fra andre skærmbeskyttelser? Prøv at tabe din telefon – så finder du ud af det.Kan anvendes sammen med en caseBeskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover.GenereltBeregnet til: MobiltelefonBeskyttelse: Ridseresistent...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.06g
EAN: 5711724072673
Varenr.: 1808839
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Samsung Galaxy Xcover 5
129 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Samsung Galaxy Xcover 5 billede

Produktinformation

PanzerGlass Skærmbeskytter Sort til Samsung Galaxy Xcover 5 Beskyttelse i topklasse til din Samsung Galaxy Xcover 5! PanzerGlass skærmbeskytter i sort sikrer, at din skærm forbliver fri for ridser og skader, samtidig med at du bevarer den originale følels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724072673
Varenr.: 58997
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Samsung Galaxy Xcover 5
130 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Xcover 5
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass Samsung Galaxy Xcover 5 (sort)
-18%139 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Samsung® Galaxy Xcover 5
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Samsung® Galaxy Xcover 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Samsung® Galaxy Xcover 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK119 kr119 krKøb
2Ultrashop129 kr129 krKøb
3CompuMail DK130 kr130 krKøb
4Proshop DK139 kr139 krKøb
5Vivas DK139 kr208 krKøb
6CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Samsung® Galaxy Xcover 5

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Samsung® Galaxy Xcover 5 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Samsung® Galaxy Xcover 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Samsung® Galaxy Xcover 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026119 kr10 kr (8%)
28. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026129 kr10 kr (7%)
11. apr. 2026139 kr20 kr (13%)
8. apr. 2026159 kr9 kr (5%)
7. apr. 2026168 kr9 kr (6%)
22. mar. 2026159 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret