Gå til hovedindhold

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro

Pris fra 184,95 krtil 299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 114,05 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 5. maj

Sammenlign priser på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro
184,95 kr
Til butik
PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro billede

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
Farve: 1
Artikel nr.: PG25586
EAN: 5715685025570
Varenr.: 24498124
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse med privatliv PanzerGlass 2?Way til iPhone 17 Pro
189 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Privacy Iphone 17 Pro
194 kr
Til butik
Panzerglass Ultra-wide Fit Privacy Iphone 17 Pro billede

Produktinformation

Denne hærdede glasbeskytter modstår ridser, stød og fingeraftryk, samtidig med at den bevarer fuld gennemsigtighed på din iPhone 17 Pro-skærm. Det indbyggede privatlivsfilter indsnævrer synsvinklen, så dine data kun er synlige for dig, hvilket gør det perfekt til arbejde eller rejser i travle miljøer. Den fuldt klæbende, boblefri installation med en justeringstray og et omfattende rengøringssæt sikrer hurtig, præcis anvendelse og nem, restfri fjernelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Skærmbeskyttelser
Artikel nr.: PG25586
EAN: 5715685025570
Varenr.: 5020057442
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse med privatliv PanzerGlass 2?Way til iPhone 17 Pro
209 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass® 2-Way Privacy Screen Protector iPhone 17 Pro
219 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone 17 Pro 2-way Privacy Skærmbeskytter
229 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass�� 2-Way Privacy Screen Protector iPhone 17 Pro
299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass 2-Way Privacy Screen Protector iPhone 17 Pro | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK184,95 kr223,95 krKøb
2Boligcenter DK189 kr189 krKøb
3Dustin DK194 kr280,25 krKøb
4Vivas DK209 kr278 krKøb
5Ultrashop219 kr219 krKøb
6Komplett DK229 kr229 krKøb
7CompuMail DK299 kr299 krKøb
8Proshop DK299 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro i 176 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 184,95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - 2-vejs - rammefarve sort - for Apple iPhone 17 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026184,95 kr1 kr (1%)
20. maj 2026185,95 kr3,05 kr (2%)
18. maj 2026189 kr4,05 kr (2%)
7. maj 2026184,95 kr25,95 kr (16%)
5. maj 2026159 kr25,95 kr (14%)
29. apr. 2026184,95 kr9,05 kr (5%)
26. apr. 2026194 kr9,05 kr (5%)
25. apr. 2026184,95 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026183,95 kr10,05 kr (5%)
23. apr. 2026194 kr9,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret