Gå til hovedindhold

PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk

PanzerGlassEAN: 5715685033216
Pris fra 139 krtil 244 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit billede

Produktinformation

PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Tablet Andet Tilbehoer
Artikel nr.: PG63975
EAN: 5715685033216
Varenr.: 3442754
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass Galaxy Tab A11 / Tab A9 skærmbeskytter
-32%167,78 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PanzerGlass skærmbeskyttelse til Samsung Galaxy Tab A11/Tab A9 - Ultra‑Wide Fit, klar
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass skærmbeskyttelse til Samsung Galaxy Tab A11/Tab A9 - Ultra‑Wide Fit, klar billede

Produktinformation

PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit. Mærke kompatibilitet: Samsung, Kapabilitet: Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11. Tør påføring. Beskyttelsesfunktioner: Ridseresistent, Stødresistent. Materiale: Polyethylenterephthalatfolie (PET), Silikone, Produktfarve: Transparent. Antal pr. pakke: 1 stkFunktionerBeskyttelsesfunktioner: Ridseresistent, StødresistentInstallationstype: Fuld klæbemiddelKapabilitet: Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11Mærke kompatibilitet: SamsungOprindelsesland: KinaProtector type: Klar skærmbeskytterPræstationAfrundede kanter: JaBoble-fri applikation: JaFedtafvisende belægning: JaFingeraftryk resistent: JaMateriale: Polyethylenterephthalatfolie (PET), SilikoneNem at anvende: JaNem at fjerne: JaNem at rengøre: JaProduktfarve: TransparentTør påføring: JaVægt & størrelserBredde: 120,2 mmDybde: 0,45 mmHøjde: 206,4 mmSkærmstørrelse (HxB): 20638 x 12018 mmTykkelse: 0,45 mmVægt: 28 gEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkPakketype: Hængende boksRengøringsklud: JaRengøringssæt...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.07g
EAN: 5715685033216
Varenr.: 2081951
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PanzerGlass skærmbeskyttelse til Samsung Galaxy Tab A11/Tab A9 - Ultra‑Wide Fit, klar
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Skærmbeskyttelse Galaxy Tab A11 | Ultra-Wide Fit
189 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Skærmbeskyttelse Galaxy Tab A11 | Ultra-Wide Fit
198 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk
199,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab A11, Samsung Galaxy Tab A9
244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK139 kr178 krKøb
2Komplett DK167,78 kr167,78 krKøb
3Boligcenter DK169 kr169 krKøb
4Vivas DK189 kr258 krKøb
5Ultrashop189 kr189 krKøb
6CompuMail DK198 kr198 krKøb
7CS MEGASTORE DK199,95 kr238,95 krKøb
8Dustin DK244 kr330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk i 114 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for PanzerGlass ® Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy Tab A11 | Tab A9 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab A9, Samsung - Galaxy Tab A11, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026139 kr28,78 kr (17%)
5. maj 2026167,78 kr21,22 kr (11%)
28. apr. 2026189 kr3,95 kr (2%)
27. apr. 2026192,95 kr3,95 kr (2%)
24. apr. 2026189 kr6,95 kr (4%)
23. apr. 2026195,95 kr3,05 kr (2%)
21. apr. 2026199 kr60 kr (43%)
11. apr. 2026139 kr60 kr (30%)
10. feb. 2026199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret