Gå til hovedindhold

PanzerGlass Screen Protector iPad Air 13" (2024-2026) | Pro 13" (2024-2025) | Ultra-Wide Fit w. Fastfit tool

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5715685030680
Pris fra 201,95 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 97,05 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 197,95 kr 22. apr.

Sammenlign priser på PanzerGlass Screen Protector iPad Air 13" (2024-2026) | Pro 13" (2024-2025) | Ultra-Wide Fit w. Fastfit tool og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultra-bred pasform, med FASTFIT værktøj - glas - klar
201,95 kr
Til butik
PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultra-bred pasform, med FASTFIT værktøj - glas - klar billede

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
Farve: 4
Artikel nr.: PG78645
EAN: 5715685030680
Varenr.: 24631925
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPad Air 13" / Pro 13" Fast Fit skærmbeskytter
255 kr
Til butik
PanzerGlass iPad Air 13" / Pro 13" Fast Fit skærmbeskytter billede

Produktinformation

PanzerGlass iPad Air 13" / Pro 13" Fast Fit skærmbeskytter - 60 % genanvendt materiale, stødabsorberende, ridsefast, reducerer fingeraftryk, Ultra-Wide Fit - Tilbehør til tablet Skærmbeskyttelse tablet

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Tilbehør til tablet
Artikel nr.: PG78645
EAN: 5715685030680
Varenr.: 1331971
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Skærmbeskytter
289 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector iPad Air 13" (2024-2026) | Pro 13" (2024-2025) | Ultra-Wide Fit w. Fastfit tool
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector iPad Air 13" (2024-2026) | Pro 13" (2024-2025) | Ultra-Wide Fit w. Fastfit tool koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector iPad Air 13" (2024-2026) | Pro 13" (2024-2025) | Ultra-Wide Fit w. Fastfit tool koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK201,95 kr240,95 krKøb
2Komplett DK255 kr255 krKøb
3CompuMail DK289 kr289 krKøb
4Proshop DK299 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Screen Protector iPad Air 13" (2024-2026) | Pro 13" (2024-2025) | Ultra-Wide Fit w. Fastfit tool

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Screen Protector iPad Air 13" (2024-2026) | Pro 13" (2024-2025) | Ultra-Wide Fit w. Fastfit tool i 186 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 201,95 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector iPad Air 13" (2024-2026) | Pro 13" (2024-2025) | Ultra-Wide Fit w. Fastfit tool. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector iPad Air 13" (2024-2026) | Pro 13" (2024-2025) | Ultra-Wide Fit w. Fastfit tool de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026201,95 kr4 kr (2%)
22. apr. 2026197,95 kr57,05 kr (22%)
31. mar. 2026255 kr26 kr (11%)
17. mar. 2026229 kr70 kr (44%)
24. feb. 2026159 kr96 kr (38%)
19. feb. 2026255 kr44 kr (15%)
18. feb. 2026299 kr44 kr (17%)
10. feb. 2026255 kr26 kr (11%)
27. jan. 2026229 kr26 kr (10%)
24. jan. 2026255 kr44 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret