Gå til hovedindhold

PanzerGlass Screen Protector Google Pixel 10 Pro XL | 9 Pro XL | Classic Fit

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5715685029097
Pris fra 119 krtil 139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95,95 kr 22. apr.

Sammenlign priser på PanzerGlass Screen Protector Google Pixel 10 Pro XL | 9 Pro XL | Classic Fit og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Classic Fit Google Pixel 10 Pro Xl, Google Pixel 9 Pro Xl
119 kr
Til butik
Panzerglass Classic Fit Google Pixel 10 Pro Xl, Google Pixel 9 Pro Xl billede

Produktinformation

Dette klare skærmbeskyttelse til Google Pixel tilbyder pålidelig beskyttelse mod ridser og stød med holdbart hærdet glas og PET-konstruktion. Dets helklæbende design sikrer en boblefri og tør påføring, og det har funktioner som en fingeraftryksbeskyttende overflade samt en oleofobisk belægning. Afrundede kanter øger komforten, og det medfølgende rengøringsudstyr gør vedligeholdelsen enkel og effektiv.

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Skærmbeskyttelser
Artikel nr.: PG92324
EAN: 5715685029097
Varenr.: 5020062687
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - For mobiltelefon - for Google Pixel 10 Pro XL, 9 Pro XL
119,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Skærmbeskytter til Pixel 10 Pro XL / 9 Pro XL
129 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskytter til Pixel 10 Pro XL / 9 Pro XL billede

Produktinformation

PanzerGlass Screen Protector til Google Pixel 10 Pro X Beskyttelse i verdensklasse til din Google Pixel 10 Pro X! PanzerGlass Screen Protector er designet til at holde din telefon sikker mod ridser, stød og skader. Denne skærmbeskytter er lavet af hærdet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685029097
Varenr.: 108092
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Google Pixel 10 Pro XL | 9 Pro XL | Classic Fit
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Skærmbeskytter til Pixel 10 Pro XL / 9 Pro XL
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Google Pixel 10 Pro XL | 9 Pro XL | Classic Fit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Google Pixel 10 Pro XL | 9 Pro XL | Classic Fit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK119 kr205,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK119,95 kr158,95 krKøb
3Ultrashop129 kr129 krKøb
4Proshop DK139 kr178 krKøb
5CompuMail DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Screen Protector Google Pixel 10 Pro XL | 9 Pro XL | Classic Fit

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Screen Protector Google Pixel 10 Pro XL | 9 Pro XL | Classic Fit i 142 dage. Laveste pris i perioden er 95,95 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector Google Pixel 10 Pro XL | 9 Pro XL | Classic Fit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector Google Pixel 10 Pro XL | 9 Pro XL | Classic Fit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026119 kr19,05 kr (19%)
24. apr. 202699,95 kr4 kr (4%)
22. apr. 202695,95 kr1 kr (1%)
20. apr. 202696,95 kr1 kr (1%)
15. apr. 202695,95 kr1 kr (1%)
14. apr. 202696,95 kr1 kr (1%)
13. apr. 202695,95 kr4 kr (4%)
15. mar. 202699,95 kr20 kr (17%)
14. mar. 2026119,95 kr24,05 kr (17%)
13. mar. 2026144 kr24,05 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret