Gå til hovedindhold

PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5G

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5711724956799
Pris fra 59 krtil 79 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5G og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass SAFE. - gennemsigtig til Samsung Galaxy A15 / A15 5G
-25%59 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass SAFE. - gennemsigtig til Samsung Galaxy A15 / A15 5G billede

Produktinformation

SAFE. by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A15, A15 5GBeskyt din telefon mod selfiefumlerier, postingkatastrofer og jeg-kan-da-sagtens-tekste-mens-jeg-danser-uheld med en Soft TPU Case fra SAFE. by PanzerGlass️. Den lækre, slanke case er lavet 100 % genanvendt plast, er kompatibel med trådløs opladning og passer godt på din telefon, samtidig med at den giver dig fuld adgang til alle telefonens funktioner. Du behøver ikke engang være bekymret for misfarvninger: Casen har en blød, gennemsigtig bagside og ramme, som bliver ved med at se pæn ud, selv efter lang tids brug, masser af sollys og et hav af strandfester.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Selvhelende TPU materialeDet selvhelende TPU-materiale kan få ridser til at forsvinde på næsten magisk vis.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Original skærmbeskytterHvordan adskiller den originale skærmbeskyttelse fra PanzerGlass sig fra andre skærmbeskyttelser? Prøv at tabe din telefon – så finder du ud af det.GenereltBredde: 8.021 cmDybde: 1.178 cmFarve: GennemsigtigHøjde: 16.345 cmMateriale: Selvhelbredende TPUPakkedetaljer: HængeboksProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af g...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.06g
EAN: 5711724956799
Varenr.: 1811848
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Beskyttelsescover Gennemsigtig Samsung Galaxy A15, A15 5G
59 kr
Til butik
PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Beskyttelsescover Gennemsigtig Samsung Galaxy A15, A15 5G billede

Produktinformation

FSC -mærket emballage, Leveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes. Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Selvhelende TPU materiale, Det selvhelende TPU-materiale kan få ridser til at forsvinde på næsten magisk vis. Længere levetid, Passer på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den. Fuld adgang til alle funktioner, Beskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper. Original skærmbeskytter, Hvordan adskiller den originale skærmbeskyttelse fra PanzerGlass sig fra andre skærmbeskyttelser? Prøv at tabe din telefon – så finder du ud af det. Designet for: Samsung Galaxy A15, A15 5G, Dimensioner (B x D x H): 8.021 cm x 1.178 cm x 16.345 cm, Farve: Gennemsigtig, Materiale: Selvhelbredende TPU, Produktbeskrivelse: SAFE. by PanzerGlass - bagsidecover til mobiltelefon, Produktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastik, Produkttype: Bagsidecover til mobiltelefon, Vægt: 35 g.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5711724956799
Varenr.: C65948
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent
-50%59,5 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SAFE by PanzerGlass TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent billede

Produktinformation

- FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. - Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. - Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. - Self-healing TPU material = The self-healing TPU material can make scratches disappear almost like magic. - Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. - Full access to all functions = Protects your device while still providing easy access to all button controls. - Original screen protector = What's the difference between the original PanzerGlass™ screen protector and other screen protectors? Try dropping your phone and you'll find out.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: SAFE95679
EAN: 5711724956799
Varenr.: 3240470
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5G
67 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass SAFE. - gennemsigtig til Samsung Galaxy A15 / A15 5G
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK59 kr59 krKøb
2Teknikproffset DK59 kr108 krKøb
3Proshop DK59,5 kr98,5 krKøb
4CompuMail DK67 kr67 krKøb
5Ultrashop69 kr69 krKøb
6Vivas DK79 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5G

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5G i 149 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by TPU Case Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Transparent Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A15, A15 5G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 202659 kr8 kr (12%)
26. feb. 202667 kr2 kr (3%)
4. feb. 202669 kr10 kr (17%)
2. feb. 202659 kr10 kr (14%)
1. feb. 202669 kr10 kr (17%)
31. jan. 202659 kr10 kr (14%)
29. jan. 202669 kr10 kr (17%)
28. jan. 202659 kr10 kr (14%)
25. jan. 202669 kr5 kr (7%)
24. jan. 202674 kr5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret