Gå til hovedindhold

PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5715685025846
Pris fra 89 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 22. apr.

Sammenlign priser på PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PanzerGlass SAFE skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 Edge - Ultra‑Wide Fit
-18%89 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass SAFE skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 Edge - Ultra‑Wide Fit billede

Produktinformation

SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25 EdgeSkærmbeskytteren fra SAFE. by PanzerGlass ️ er for real. Designet til dig, dine venner og din kæreste. Skabt til at modstå scratches og drops, når I slentrer gennem byen og danser hele natten. Og lavet af 60 % genanvendt materiale, så vi sammen kan tage endnu et skridt mod en bedre fremtid. Glasset fungerer som en diskret airbag, der beskytter din skærm, uden at det går ud over telefonens funktionalitet og lækre design. Det har endda en belægning, der reducerer fedtfingre og snavsNår du vælger SAFE., gør du det ikke kun for din egen skyld, men også for alle dem, der kan få glæde af din telefon efter dig! Ved at passe godt på din elskede mobil kan du nemlig give den et andet, tredje og nogle gange fjerde liv hos en anden, som vil elske den lige så højt som dig. Det er ren telefonkærlighed – og én måde at bidrage til mere bæredygtig fremtid på! En anden er at bruge mindre emballage: Den her skærmbeskyttelse bruger 33 %* mindre papiremballage end tidligere modeller og leveres i en genanvendelig FSC ️-mærket æske.SAFE. er noget, man føler sig. Det skal være nemt, ligetil og for alle. Uden lange manualer og langhårede instruktioner. Og får du brug for en ekstra hånd, tjekker du bare trin-for-trin-guiden eller QR-koden til videoen. Og husk: Så snart skærmbeskytteren sidder på din mobil, er det slut med at frygte slo-mo-synet af din skærm, der nosediver mod asfalten. Det kommer muligvis aldrig til at ske, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke klikkede "Tilføj til kurv".Selv den bedste skærmbeskyttelse er nul værd, hvis den går ud over skærmoplevelsen! I hvert fald hvis du spørger os. Derfor har den her skærmbeskytter størrelsen "Ultra-Wide Fit"! Det betyder, at den beskytter fronten af din telefon, samtidig med at den giver dig en fuldendt skærmoplevelse og efterlader lidt plads langs kanterne til et cover. Vil du være ekstra SAFE., kan du ...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.05g
EAN: 5715685025846
Varenr.: 2123961
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge
99 kr
Til butik
PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge billede

Produktinformation

PanzerGlass SAFE by Screen Protector til Samsung Galaxy S25 Edge Beskyttelse leveret af PanzerGlass! Vores SAFE by Screen Protector til Samsung Galaxy S25 Edge 5G tilbyder en enestående beskyttelse af din skærm mod ridser, stød og hverdagens slid. Med sin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685025846
Varenr.: 128966
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Panzer SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskyttelse Samsung S25 Edge - Ultra-Wide Fit
100 kr
Til butik
Panzer SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskyttelse Samsung S25 Edge - Ultra-Wide Fit billede

Produktinformation

SAFE. by PanzerGlass®️ skærmbeskyttelse er ægte. Designet til dig, dine venner og din kæreste. Lavet til at modstå ridser og fald, når du slentrer gennem byen og danser natten lang. Og fremstillet af 60 % genbrugsmateriale, så vi sammen kan tage endnu et skridt mod en bedre fremtid. Glasset fungerer som en diskret airbag, der beskytter din skærm uden at gå på kompromis med telefonens funktionalitet og smukke design. Det har endda en belægning, der reducerer fedtede fingre og snavs, Når du vælger SAFE., gør du det ikke kun for din egen skyld, men også for alle dem, der kan få glæde af din telefon efter dig! Ved at passe godt på din elskede mobil kan du give den et andet, tredje og nogle gange fjerde liv hos en anden, der vil elske den lige så højt som dig. Det er ren telefonkærlighed - og en måde at bidrage til en mere bæredygtig fremtid på! En anden er at bruge mindre emballage: Denne skærmbeskytter bruger 33%* mindre papiremballage end tidligere modeller og leveres i en genanvendelig FSC&trade️-mærket kasse. SAFE. er noget, du føler. Det skal være nemt, ligetil og for alle. Uden lange manualer og omstændelige instruktioner. Og hvis du har brug for en ekstra hånd, skal du bare tjekke trin-for-trin-guiden eller QR-koden til videoen. Og husk nu: Så snart skærmbeskyttelsen er på din telefon, er der ikke længere nogen frygt for at se din skærm styrte ned i asfalten i slowmotion. Det sker måske aldrig, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke klikkede på Læg i kurv. Selv den bedste skærmbeskyttelse er værdiløs, hvis den går på kompromis med skærmoplevelsen! I hvert fald hvis du spørger os. Det er derfor, denne skærmbeskytter har Ultra-Wide Fit-størrelse! Det betyder, at den beskytter forsiden af din telefon, samtidig med at den giver dig en fuld skærmoplevelse og efterlader lidt plads langs kanterne til et etui. Hvis du vil være ekstra SAFE., kan du nemt kombinere skærmbeskyttelsen med et etui og en kameralinsebeskytter fra SAFE. by PanzerGlass®️. Hold din telefon SAFE. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Panzer
Kategori: Samsung
EAN: 5715685025846
Varenr.: D28650
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy S25 Edge
102,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge
104 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PanzerGlass SAFE skærmbeskytter til Samsung Galaxy S25 Edge - Ultra‑Wide Fit
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK89 kr89 krKøb
2Ultrashop99 kr99 krKøb
3Teknikproffset DK100 kr149 krKøb
4CS MEGASTORE DK102,95 kr141,95 krKøb
5CompuMail DK104 kr104 krKøb
6Vivas DK109 kr178 krKøb
7Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge i 182 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by Screen Protector Samsung S25 Edge | Ultra-Wide Fit Samsung - Galaxy S25 Edge 5G Samsung Galaxy S25 Edge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202689 kr1 kr (1%)
22. apr. 202688 kr6 kr (6%)
19. apr. 202694 kr18 kr (16%)
9. apr. 2026112 kr37 kr (25%)
28. mar. 2026149 kr31,05 kr (26%)
27. mar. 2026117,95 kr31,05 kr (21%)
18. mar. 2026149 kr26 kr (21%)
16. mar. 2026123 kr12,05 kr (11%)
15. mar. 2026110,95 kr12,05 kr (10%)
9. mar. 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret