Gå til hovedindhold

PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Plus

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5711724955365
Pris fra 139 krtil 165 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 28. apr.

Sammenlign priser på PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Plus og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til iPhone 15 Plus - Ultra-Wide Fit glas
139 kr
Til butik
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til iPhone 15 Plus - Ultra-Wide Fit glas billede

Produktinformation

SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - for Apple iPhone 15 PlusBeskyt din telefon mod fumlerier på dansegulvet, selfiekatastrofer og hverdagens andre små ups'er, hovsa'er og åh-neeeeej'er med en original skærmbeskytter fra SAFE. by PanzerGlass ️. Det hærdede glas fungerer som en diskret airbag, der ikke blot absorberer slag og stød, men også beskytter din skærm mod ridser og revner – vel at mærke uden at det går ud over telefonens funktionalitet og lækre design. Glasset har endda en smudsafvisende belægning, der reducerer fedtfingre og snavs.Skærmbeskytteren kan forlænge levetiden på din telefon, så du måske en dag kan give den videre til en anden, som vil elske den lige så højt som dig. Det er ren telefonkærlighed. For jo længere vi kan holde vores enheder i live, jo længere kan vi vente med at producere nye enheder, som belaster miljøet. Og nu vi taler om miljøet, bruger den her skærmbeskyttelse cirka 30 %* mindre papiremballage end tidligere modeller og leveres i en genanvendelig FSC ️-mærket æske.Installationen er legende let. For de fleste er ét forsøg nok, og har du brug for flere, kan skærmbeskytteren sættes på igen og igen – helt op til 200 gange. Som en ekstra hjælp har vi endda inkluderet en trin-for-trin-guide og en QR-kode til vores sådan-installere-du-video. Og husk: Når først skærmbeskytteren er sat på, er det slut med at frygte synet af din skærm med kurs mod asfalten. Det kommer muligvis aldrig til at ske, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke klikkede "Tilføj til kurv".Skærmbeskytteren har størrelsen "Ultra-Wide Fit". Det betyder, at den dækker fronten af din telefon, samtidig med at den giver dig en fuldendt skærmoplevelse og efterlader lidt plads langs kanterne til en case. Vil du give din telefon 360-graders beskyttelse, kan du kombinere skærmbeskyttelsen med en case fra SAFE. by PanzerGlass ️ og en PanzerGlass PicturePerfect kameralinsebeskytter.*Estimeret ved at sammenligne pa...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.04g
EAN: 5711724955365
Varenr.: 2178241
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SAFE. by PanzerGlass Apple iPhone 15 Plus
149 kr
Til butik
SAFE. by PanzerGlass Apple iPhone 15 Plus billede

Produktinformation

Oplev den ultimative beskyttelse til din Apple iPhone 15 Plus med SAFE fra PanzerGlass. Varenummer: 5711724955365. Dette premium beskyttelsesprodukt er designet til at modstå hverdagens udfordringer, samtidig med at det opretholder et stilfuldt og slankt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Forside
EAN: 5711724955365
Varenr.: 44548
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPhone 15 Plus | Ultra-Wide Fit
149 kr
Til butik
SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPhone 15 Plus | Ultra-Wide Fit billede

Produktinformation

- FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. - Ultra-Wide Fit = Covers the entire front surface of your device to provide a complete and clear view of your screen, while still leaving room for a case. - Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. - Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. - Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. - Easy installation = So easy to install you can do it even if you're all thumbs. - Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. - 100% touch sensitivity = Feels like the original screen with 100% touch sensitivity. - Anti-yellowing = Designed specifically to prevent yellowing, even after long time use. - Gold strength - strong = A strong screen protector for your device against the hazards of everyday life. - Crystal-clear view = So clear that you might not even notice it's there, well, not until your device tumbles to the ground and your screen doesn't crack. - Fingerprint resistant = Repels oil and water, reducing traces of fingerprints as well as dirt, disinfectant gel and hand lotion. - Case friendly = Keeps your screen safe while still leaving room for a protective case.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Beskyttelsesglas
Artikel nr.: SAFE95536
EAN: 5711724955365
Varenr.: 3209554
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SAFE. by PanzerGlass Apple iPhone 15 Plus
154 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til iPhone 15 Plus - Ultra-Wide Fit glas
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Plus
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK139 kr139 krKøb
2Ultrashop149 kr149 krKøb
3Proshop DK149 kr188 krKøb
4CompuMail DK154 kr154 krKøb
5Vivas DK159 kr228 krKøb
6Teknikproffset DK165 kr214 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Plus

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Plus i 141 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026139 kr6 kr (5%)
31. maj 2026133 kr2 kr (1%)
30. maj 2026135 kr14 kr (9%)
29. apr. 2026149 kr20 kr (16%)
28. apr. 2026129 kr20 kr (13%)
27. apr. 2026149 kr20 kr (16%)
25. apr. 2026129 kr20 kr (13%)
21. apr. 2026149 kr20 kr (16%)
13. apr. 2026129 kr20 kr (13%)
14. mar. 2026149 kr20 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret