Gå til hovedindhold

PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5711724128127
Pris fra 209 krtil 281 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Privacy Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Pro Max, svart ram.
209 kr
Til butik
PanzerGlass Privacy Ultra Wide Fit -skärmskydd, iPhone 15 Pro Max, svart ram. billede

Produktinformation

Skydda din telefon från vardagens faror med PanzerGlass™-skärmskydd. Det stöttåliga och reptåliga skärmskyddet klarar även stötar och fall på hårda trottoarer. Skyddets yta är smutsavvisande och antibakteriell, vilket minskar fingeravtryck och dödar upp till 99,99 procent av alla vanliga ytbakterier. Privacy-film ger integritetsskydd från nyfikna blickar. Skärmskyddet behåller 100% beröringskänslighet samtidigt som det skyddar skärmen. Enkel och snabb installation med tydliga instruktioner. Det exceptionellt täckande Ultra-Wide Fit-skärmskyddet täcker hela framsidan av telefonen och ger ändå utrymme för ett skyddsfodral. Skärmskyddet ger en perfekt och kristallklar bild. Skärmskyddet levereras i en återvinningsbar förpackning med FSC-certifiering. Egenskaper: Kant till kant - täcker hela skärmen, Medföljande installationsram underlättar installationen, Reptåligt, Enkel installation, Minskar fingeravtryck, 100% beröringskänslighet, Förlänger enhetens livslängd, Medföljer i produktförpackningen: PanzerGlass-skärmskydd, Installationsram, Tvättduk, Rengöringsduk, Dammavlägsningsklistermärke, Installationsinstruktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 15
EAN: 5711724128127
Varenr.: C47956
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
-22%219 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner billede

Produktinformation

3x better scratch resistance = With triple the scratch resistance compared to our iPhone 14 version, this screen protector keeps your phone safer than ever before. FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. Side-view privacy = Renders the content of your screen virtually invisible to anyone sitting next to you. Side-view privacy = Renders the content of your screen virtually invisible to anyone sitting next to you. Ultra-Wide Fit = Covers the entire front surface of your device to provide a complete and clear view of your screen, while still leaving room for a case. Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. Easy installation = So easy to install you can do it even if you're all thumbs. Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. 100% touch sensitivity = Feels like the original screen with 100% touch sensitivity. Incl. EasyAligner = Comes with an EasyAligner that makes installation so simple you can do it perfectly even if you're all thumbs. Anti-yellowing = Designed specifically to prevent yellowing, even after long time use. Diamond strength - strongest = Diamond strength is a device's best friend - and our absolute strongest screen protection glass. Fingerprint resistant = Repels oil and water, reducing traces of fingerprints as well as dirt, disinfectant gel and hand lotion. Original screen protector = What's the difference between the original PanzerGlass™ screen protector and other screen protectors? Try dropping your phone and you'll find out. Case friendly = Keeps your screen safe while still leaving room for a protective case.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobil Beskyttelsesglas
Artikel nr.: PANZERP2812
EAN: 5711724128127
Varenr.: 3191433
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Panzerglass iPhone 15 Pro Max Privacy Skærmbeskytter
219 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone 15 Pro Max - Skærmbeskyttelse
219,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Privacy Screen Protector Apple iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit
239 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Privacy Screen Protector Apple iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit
254 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Privacy Iphone 15 Pro Max
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK209 kr258 krKøb
2Proshop DK219 kr258 krKøb
3Komplett DK219 kr219 krKøb
4Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
5Ultrashop239 kr239 krKøb
6CompuMail DK254 kr254 krKøb
7Dustin DK281 kr367,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner i 136 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 239,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026209 kr1 kr (0%)
23. maj 2026210 kr1 kr (0%)
21. maj 2026211 kr1 kr (0%)
19. maj 2026212 kr1 kr (0%)
14. maj 2026211 kr1 kr (0%)
6. maj 2026210 kr
1. maj 2026209,95 kr
30. apr. 2026209 kr
22. apr. 2026209,95 kr
18. apr. 2026209 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret