Gå til hovedindhold

PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Samsung Galaxy S25 Ultra

Pris fra 73 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Samsung Galaxy S25 Ultra og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass - PicturePerfect linsebeskytter Galaxy S25 Ultra
73 kr
Til butik
PanzerGlass - PicturePerfect linsebeskytter Galaxy S25 Ultra billede

Produktinformation

De nyeste smartphones har stadig kraftigere kamerasystemer. Men al denne avancerede teknologi er intet værd, hvis du ridser eller knækker dine linser, hvilket vil efterlade permanente ar på fremtidige fotos. Med PanzerGlass® PicturePerfect Camera Lens Protector er dine kameralinser beskyttet mod utilsigtede fald på stenhårde gulve, stød mod skarpe hjørner og det skrigende kys fra nøgler i lommen. Og hvis du er bekymret for, at den ekstra beskyttelse vil forårsage billedforvrængning, kan du være helt rolig: Denne kameralinsebeskytter påvirker ikke objektivets klarhed eller kvaliteten af dine fotos - den giver dig bare lidt mere ro i sindet. PicturePerfect Camera Lens Protector beskytter og forlænger din telefons levetid, så du en dag kan give den videre til en anden, der vil elske den lige så meget som dig. Det er én måde at arbejde for en mere bæredygtig fremtid på. En anden er at bruge mindre emballage: I 2024 har vi reduceret mængden af papir i vores PanzerGlass-kerneprodukts emballagedesign med gennemsnitligt 66 %* og leverer alle vores produkter i genanvendelige FSC&trade-certificerede kasser. *Reduktion fra 2022-2024 målt ved at sammenligne udvalgte produkter fra PanzerGlass®-kernesortimentet. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5715685017322
Varenr.: D20500
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass PicturePerfect Objektiv beskyttelse
93 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Picture Perfect Samsung Galaxy S25 Ultra
-0%106 kr
Før 106,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panzerglass Picture Perfect Samsung Galaxy S25 Ultra billede

Produktinformation

Hærdede glasringe beskytter kameralinser mod ridser og stød Ultratyndt 0,33 mm design bevarer billedklarhed og autofokus Fuld Lim-tørpåføring giver boblefri montering med det medfølgende kit Oleofobisk, fingeraftryksafvisende finish gør linserne nemme at rengøre Afrundede kanter og silikonebagside sikrer tæt pasform og nem fjernelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Øvrigt
Artikel nr.: PGRPIPEG38488
EAN: 5715685017322
Varenr.: 5020031814
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Samsung Galaxy S25 Ultra
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass PicturePerfect Lens Protector Samsung Galaxy S25 Ultra
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Samsung Galaxy S25 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Samsung Galaxy S25 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK73 kr122 krKøb
2CompuMail DK93 kr93 krKøb
3Dustin DK106 kr192,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
5Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Samsung Galaxy S25 Ultra

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Samsung Galaxy S25 Ultra i 182 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Samsung Galaxy S25 Ultra. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Samsung Galaxy S25 Ultra de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202673 kr5 kr (6%)
11. apr. 202678 kr11,95 kr (13%)
27. mar. 202689,95 kr3,05 kr (3%)
26. mar. 202693 kr3,05 kr (3%)
8. mar. 202689,95 kr4,05 kr (4%)
7. mar. 202694 kr4,05 kr (5%)
27. feb. 202689,95 kr46,95 kr (109%)
22. feb. 202643 kr1 kr (2%)
11. feb. 202644 kr1 kr (2%)
30. jan. 202643 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret