Gå til hovedindhold

Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max

Pris fra 93 krtil 109 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass PicturePerfect Objektiv beskyttelse
93 kr
Til butik
PanzerGlass PicturePerfect Objektiv beskyttelse billede

Produktinformation

PanzerGlass PicturePerfect - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - for Apple iPhone 16 Pro, 16 Pro Max

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Artikel nr.: 1280
EAN: 5715685002977
Varenr.: 1002396411
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max
94 kr
Til butik
Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max billede

Produktinformation

Beskytter iPhone 16 Pro/Pro Max triple-linse-klynge mod ridser og stød Klart hærdet glas bevarer linseklarhed og billedkvalitet Fuldlimet, tør og boblefri pasform til hurtig, præcis montering Oleofobisk, fingeraftryksafvisende overflade med medfølgende rengøringssæt Fremstillet med 60 % genanvendt pre-consumer-glas, bruger genanvendt hærdet glas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Øvrigt tilbehør iPhones
Artikel nr.: 1280
EAN: 5715685002977
Varenr.: 5020039289
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Linsebeskytter - iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max - PicturePerfect
95 kr
Til butik
PanzerGlass Linsebeskytter - iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max - PicturePerfect billede

Produktinformation

Beskyt din iPhone 16 Pro med PicturePerfect-objektivbeskytteren fra PanzerGlass, Pas godt på din iPhone 16 Pro eller iPhone 16 Pro Max med den innovative PicturePerfect-kameralinsebeskytter fra PanzerGlass. Uanset om du er på farten, tager selfies eller bruger din telefon til krævende opgaver, er din iPhones kamera i sikre hænder. Linsebeskyttelsen beskytter mod ridser, stød og utilsigtede fald og sikrer, at du kan tage skarpe og detaljerede billeder uden bekymringer. Ultimativ beskyttelse til din iPhone 16 Pro, PicturePerfect-kameralinsebeskytteren beskytter din enhed mod hverdagens farer, f.eks. utilsigtede fald, selfies, der går galt, og stød mod gelændere, elevatordøre og bordhjørner. Den passer perfekt til alle etuier, så du ikke behøver at gå på kompromis med stil eller beskyttelse. Hvorfor vælge PanzerGlass til din iPhone 16 Pro?, Høj kvalitet: Fremstillet af slidstærkt materiale med høj styrke, der sikrer langvarig beskyttelse af kameralinsen. Perfekt pasform: Designet til at passe præcist til iPhone 16 Pro og iPhone 16 Pro Max uden at påvirke kameraets funktionalitet eller billedkvalitet. Nem installation: Objektivbeskyttelsen er nem at installere og fjerne uden at efterlade rester eller beskadige objektivet. Kompatibel med etuier: PicturePerfect-beskyttelsen fungerer perfekt med de fleste etuier, så du kan bevare din telefons elegante udseende. Beskyt dit værdifulde iPhone Pro-kamera og bevar den perfekte billedkvalitet med PicturePerfect-linsebeskyttelsen fra PanzerGlass - det ultimative valg for dem, der ønsker både stil og sikkerhed. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685002977
Varenr.: D00505
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone 16 Pro / Pro Max PicturePerfect Linsebeskytter
98 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max - Linse Beskytter
99,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass PicturePerfect Lens Protector iPhone 16 Pro | 16 Pro Max
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK93 kr93 krKøb
2Dustin DK94 kr180,25 krKøb
3Teknikproffset DK95 kr144 krKøb
4Komplett DK98 kr98 krKøb
5Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
6Proshop DK109 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max i 179 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Panzerglass Pictureperfect Camera Lens Protector For Iphone 16 Pro/iphone 16 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202693 kr1 kr (1%)
19. maj 202692 kr2,05 kr (2%)
14. maj 202689,95 kr4,05 kr (4%)
13. maj 202694 kr4,05 kr (5%)
21. apr. 202689,95 kr2,05 kr (2%)
20. apr. 202692 kr2,05 kr (2%)
14. apr. 202689,95 kr2,05 kr (2%)
13. apr. 202692 kr2,05 kr (2%)
3. apr. 202689,95 kr6,95 kr (8%)
28. mar. 202683 kr6,95 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret