Gå til hovedindhold

Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 5715685002458 Modsvarer: N/A

Pris fra 180 krtil 299 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 5. maj

Sammenlign priser på Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 5715685002458 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Skærmbeskyttelse Privacy - iPhone 16 - Ultra Wide Fit
180 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskyttelse Privacy - iPhone 16 - Ultra Wide Fit billede

Produktinformation

PanzerGlass® Skærmbeskyttelse Privacy - iPhone 16 - Ultra Wide Fit, Hold dine private oplysninger sikre og din iPhone 16 beskyttet med PanzerGlass® Privacy Screen Protection. Denne innovative skærmbeskyttelse sikrer ikke kun, at dine personlige beskeder, bankoplysninger og PIN-koder er beskyttet mod nysgerrige blikke, men den giver også et robust forsvar mod ridser, fald og daglige påvirkninger. Uanset om du sidder i toget, på en café eller på kontoret, beskytter PanzerGlass® Privacy din skærm. Ultimativt privatliv og overlegen beskyttelse i ét, Det specialdesignede privatlivsfilter gør dit skærmindhold næsten usynligt for alle, der sidder ved siden af dig. Det betyder, at du trygt kan se følsomme oplysninger uden at bekymre dig om tilskuere. Samtidig fungerer skærmbeskyttelsen som en hårdfør barriere mod ridser, stød og utilsigtede fald, så din enhed holdes i perfekt stand. Ultra bred pasform: Fuld dækning og komplet beskyttelse, PanzerGlass® Privacy Screen Protector har en ultrabred pasform, der dækker hele din skærm fra kant til kant. Den integreres problemfrit med din enhed og giver komplet beskyttelse uden at gå på kompromis med stilen. Det ultrabredt tilpassede design sikrer også kompatibilitet med de fleste mobiltasker og giver en perfekt kombination af privatliv, sikkerhed og stil. Pletfri belægning: Klart og beskyttet udsyn, Med sin pletfri belægning reducerer beskyttelsen fingeraftryk, fedt og pletter og holder din skærm ren og klar. Nyd en fejlfri synsoplevelse med en skærm, der forbliver både privat og pletfri, selv ved daglig brug. Hvorfor vælge PanzerGlass® Privacy Screen Protection til iPhone 16?, Privatlivsfilter: Holder dit skærmindhold synligt kun for dig og sikrer, at dine personlige oplysninger forbliver private. Modstandsdygtig over for ridser og slag: Beskytter mod hverdagens ridser, fald og stød, så din skærm holdes i perfekt stand. Ultra bred pasform: Giver fuld dækning fra kant til kant for komplet skærmbeskyttelse, samtidig med at den er kompatibel med etuier. Pletfri belægning: Reducerer fingeraftryk og pletter og giver en ren, klar og privat skærm. Opgrader din iPhone 16 med PanzerGlass® Privacy Screen Protection, og nyd det bedste fra begge verdener: uovertruffen privatlivsbeskyttelse og førsteklasses beskyttelse mod livets uventede stød og fald. Bestil din PanzerGlass® Privacy Screen Protector til iPhone 16 i dag, og oplev det ultimative inden for privatliv, beskyttelse og stil!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685002458
Varenr.: D00493
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskytter PanzerGlass Privacy til iPhone 16/15 - Ultra-Wide Fit
-36%189 kr
Før 294 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskytter PanzerGlass Privacy til iPhone 16/15 - Ultra-Wide Fit billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform med EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - rammefarve sort - for Apple iPhone 16, 15Private beskeder. Netbank. Pinkoder. Arbejdsmails. Med den her skærmbeskytter fra PanzerGlass lavet af 60 % genanvendt glas er det slut med at bekymre dig om nysgerrige blikke fra folk, der sidder ved siden af dig på toget, i bussen eller på caféen. Det særlige privatlivsfilter skjuler nemlig indholdet af din skærm for alle andre end den, der sidder direkte foran skærmen: dig! Glasset har endda en smudsafvisende belægning, der reducerer fedtfingre og snavs.60% genanvendt glasSamme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Med privatlivsfilterSkjuler indholdet af din skærm for alle, der sidder ved siden af dig, fx på toget eller caféen. Indholdet er kun synligt for den, der sidder direkte foran skærmen: dig!Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.EasyAligner medfølgerDen medfølgende EasyAligner gør det så nemt at s...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.06g
EAN: 5715685002458
Varenr.: 1817449
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskytter PanzerGlass Privacy til iPhone 16/15 - Ultra-Wide Fit
-33%209 kr
Før 314 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskytter PanzerGlass Privacy til iPhone 16/15 - Ultra-Wide Fit billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform med EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - rammefarve sort - for Apple iPhone 16, 15Private beskeder. Netbank. Pinkoder. Arbejdsmails. Med den her skærmbeskytter fra PanzerGlass lavet af 60 % genanvendt glas er det slut med at bekymre dig om nysgerrige blikke fra folk, der sidder ved siden af dig på toget, i bussen eller på caféen. Det særlige privatlivsfilter skjuler nemlig indholdet af din skærm for alle andre end den, der sidder direkte foran skærmen: dig! Glasset har endda en smudsafvisende belægning, der reducerer fedtfingre og snavs.60% genanvendt glasSamme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Med privatlivsfilterSkjuler indholdet af din skærm for alle, der sidder ved siden af dig, fx på toget eller caféen. Indholdet er kun synligt for den, der sidder direkte foran skærmen: dig!Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.EasyAligner medfølgerDen medfølgende EasyAligner gør det så nemt at sætte glasset på telefonen, at alle kan gøre det, selv de mest fummelfingrede.Afvisende over for fingeraftrykOlie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres.Kan anvendes sammen med en caseBeskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.06g
EAN: 5715685002458
Varenr.: 1817449
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Privacy Screen Protector Apple iPhone 16, 15 | Ultra-Wide Fit
219 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Privacy Screen Protector Apple iPhone 16, 15 | Ultra-Wide Fit
224 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone 15 / 16 Privacy skærmbeskytter
229 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Privacy Iphone 15, Iphone 16
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 16 | Ultra-Wide Fit
299 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 5715685002458 Modsvarer: N/A
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 5715685002458 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 5715685002458 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK180 kr229 krKøb
2Boligcenter DK189 kr189 krKøb
3Vivas DK209 kr278 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb
5CompuMail DK224 kr224 krKøb
6Komplett DK229 kr229 krKøb
7Dustin DK281 kr367,25 krKøb
8Proshop DK299 kr338 krKøb
9InkClub DK299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 5715685002458 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 5715685002458 Modsvarer: N/A i 162 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 219,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 5715685002458 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 5715685002458 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026180 kr2 kr (1%)
20. maj 2026182 kr1 kr (1%)
19. maj 2026183 kr1 kr (1%)
14. maj 2026182 kr1 kr (1%)
7. maj 2026181 kr22 kr (14%)
5. maj 2026159 kr22 kr (12%)
30. apr. 2026181 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026180 kr10 kr (5%)
22. apr. 2026190 kr8 kr (4%)
18. apr. 2026198 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret