Gå til hovedindhold

PanzerGlass Hoops - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - sort - for Apple iPhone 16, 16 Plus

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685003004
Pris fra 91,03 krtil 129 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 37,97 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass Hoops - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - sort - for Apple iPhone 16, 16 Plus og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91.03 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone 16 / 16 Plus Hoops Linsebeskytter
-39%91,03 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass iPhone 16 / 16 Plus Hoops Linsebeskytter billede

Produktinformation

PanzerGlass iPhone 16 / 16 Plus Hoops Linsebeskytter - Sort ramme - Mobiltilbehør Skærmbeskyttelse mobiltelefon

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Mobiltilbehør
Artikel nr.: 1283
EAN: 5715685003004
Varenr.: 1311215
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone 16/16 Plus - Hoops Linse Beskytter - Sort
99,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Hoops Objektivbeskytter - iPhone 16/iPhone 16 Plus - Sort
101 kr
Til butik
PanzerGlass Hoops Objektivbeskytter - iPhone 16/iPhone 16 Plus - Sort billede

Produktinformation

PanzerGlass® Hoops&trade kameralinsebeskytter til iPhone 16/iPhone 16 Plus - Sort, Beskyt dine iPhone 16-kameralinser med PanzerGlass® Hoops&trade Camera Lens Protector, der kombinerer stilfuldt design med uovertruffen beskyttelse. Hoops&trade-beskyttelsen har en slank profil med optiske ringe, der er designet til at holde dit kamera ridse- og stødsikkert uden at gå på kompromis med dets slanke udseende. Med PanzerGlass® PicturePerfect-teknologi er dit kamera beskyttet mod hverdagens farer som utilsigtede fald, selfie-uheld og stød mod gelændere, elevatordøre og bordhjørner. Beskyttelsen passer perfekt til de fleste etuier, hvilket gør den til et vigtigt tilbehør for enhver iPhone 16-ejer. Vigtige funktioner: Ultimativ beskyttelse: Beskytter din iPhones kameralinser mod ridser, stød og daglige påvirkninger. Slank og diskret design: Slanke optiske ringe bevarer din iPhones elegante udseende uden at påvirke billedkvaliteten. Nem installation: Hurtig og enkel boblefri påsætning, som gør det nemt at udskifte, når det er nødvendigt. Case-venlig: Designet til at passe problemfrit til de fleste tasker på markedet. Krystalklare billeder: PanzerGlass®-teknologi sikrer skarpe, klare fotos uden refleksioner eller forvrængninger. Specifikationer: Materiale: Ridse- og stødsikkert glas, Farve: Sort, Kompatibilitet: iPhone 16 / iPhone 16 Plus, Vægt: Letvægtsdesign, der ikke tilføjer unødvendig masse, Giv din iPhone 16 den beskyttelse, den fortjener, og hold dit kamera i topform med PanzerGlass® Hoops&trade Lens Protector. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685003004
Varenr.: D00506
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Hoops Black Lens Protector Iphone 16/iphone 16 Plus
-0%106 kr
Før 106,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Hoops™ Black Lens Protector iPhone 16 | 16 Plus
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Hoops Objektiv beskyttelse
113 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Hoops Objektiv beskyttelse
119 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Hoops - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - sort - for Apple iPhone 16, 16 Plus
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Hoops - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - sort - for Apple iPhone 16, 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Hoops - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - sort - for Apple iPhone 16, 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK91,03 kr91,03 krKøb
2Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
3Teknikproffset DK101 kr150 krKøb
4Dustin DK106 kr192,25 krKøb
5Proshop DK109 kr148 krKøb
6CompuMail DK113 kr113 krKøb
7Ultrashop119 kr119 krKøb
8CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Hoops - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - sort - for Apple iPhone 16, 16 Plus

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Hoops - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - sort - for Apple iPhone 16, 16 Plus i 182 dage. Laveste pris i perioden er 91,03 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 91,03 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for PanzerGlass Hoops - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - sort - for Apple iPhone 16, 16 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for PanzerGlass Hoops - Objektiv beskyttelse for mobiltelefon - sort - for Apple iPhone 16, 16 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202691,03 kr2,97 kr (3%)
13. maj 202694 kr5,95 kr (6%)
6. maj 202699,95 kr5,95 kr (6%)
2. maj 202694 kr5,95 kr (6%)
21. apr. 202699,95 kr1,05 kr (1%)
20. apr. 2026101 kr1,05 kr (1%)
16. apr. 202699,95 kr5,95 kr (6%)
15. apr. 202694 kr5,95 kr (6%)
14. apr. 202699,95 kr1,05 kr (1%)
13. apr. 2026101 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret