Gå til hovedindhold

PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max

Pris fra 94 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,95 kr 14. maj

Sammenlign priser på PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Hoops Black Lens Protector Iphone 16 Pro, Iphone 16 Pro Max, Iphone 17 Pro, Iphone 17 Pro Max
94 kr
Til butik
Panzerglass Hoops Black Lens Protector Iphone 16 Pro, Iphone 16 Pro Max, Iphone 17 Pro, Iphone 17 Pro Max billede

Produktinformation

Fuldklæbende hærdet glas sikrer linserne mod fald og ridser Sort kant går i ét med kamerahuset og bevarer telefonens udseende Oleofob belægning afviser fingeraftryk og holder billederne klare Tør, boblefri installation med medfølgende renseservietter og klud Passer kameramodulerne på iPhone 16 Pro, 16 Pro Max, 17 Pro, 17 Pro Max...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Øvrigt tilbehør iPhones
Artikel nr.: PG43455
EAN: 5715685025624
Varenr.: 5020057445
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass Hoops - Sort - Iphone 17 Pro Og Max, Iphone 16 Pro Og Max
99,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
104 kr
Til butik
PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max billede

Produktinformation

PanzerGlass Hoops kameralinsbeskyttelse – Sort, Elegant, sort kameralinsbeskyttelse, der beskytter din iPhones linser mod ridser, snavs og skader – uden at gå på kompromis med fotokvaliteten. Vigtigste fordele: Beskytter linserne mod ridser, støv og fald, Fremstillet af holdbart sort aluminium, Ultratynd – bevarer kameraets originale design, Let at sætte på og tage af, Kompatibel med MagSafe og de fleste covers, Kompatibel med: iPhone 17 Pro / 17 Pro Max / 16 Pro / 16 Pro Max, Materiale: Aluminium + ridsefast glas, Diskret design. Maksimal kamerabeskyttelse. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 17
EAN: 5715685025624
Varenr.: D38397
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Hoops® Black Camera Lens Protector iPhone 17 Pro | iPhone 17 Pro Max | iPhone 16 Pro | 16 Pro Max
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Hoops Kameralinsebeskytter Sort til iPhone 17 Pro Max, iPhone 16 Pro / 16 Pro Max
119 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Hoops Kameralinsebeskytter Sort til iPhone 17 Pro Max, iPhone 16 Pro / 16 Pro Max
149 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone 17 Pro / 17 Pro Max / 16 Pro / 16 Pro Max Hoops Linsebeskytter (sort)
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK94 kr180,25 krKøb
2Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
3Teknikproffset DK104 kr153 krKøb
4Proshop DK109 kr148 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6CompuMail DK149 kr149 krKøb
7Komplett DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max i 142 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for PanzerGlass Hoops sort kameralinsbeskyttelse – iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202694 kr5 kr (5%)
29. maj 202699 kr5 kr (5%)
19. maj 202694 kr4,05 kr (5%)
14. maj 202689,95 kr4,05 kr (4%)
13. maj 202694 kr4,05 kr (5%)
21. apr. 202689,95 kr4,05 kr (4%)
20. apr. 202694 kr4,05 kr (5%)
14. apr. 202689,95 kr4,05 kr (4%)
13. apr. 202694 kr4,05 kr (5%)
27. mar. 202689,95 kr4,05 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret