Gå til hovedindhold

PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation)

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5711724003776
Pris fra 109 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass HardCase Apple iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass HardCase Apple iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 billede

Produktinformation

Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. Full access to all functions = Protects your device while still providing easy access to all button controls. Anti-yellowing = Designed specifically to prevent yellowing, even after long time use.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: PANZER0377
EAN: 5711724003776
Varenr.: 3101963
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass HardCase Clear Edition Beskyttelsescover Klar Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation)
119 kr
Til butik
PanzerGlass HardCase Clear Edition Beskyttelsescover Klar Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation) billede

Produktinformation

Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Fuld adgang til alle funktioner, Beskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper. Ændrer ikke farve over tid, Specialdesignet til at undgå farveændringer over tid. Designat för: Apple iPhone SE (3rd generation), SE (andra generationen), Egenskaper: Stöd för trådlös laddning, behandlad mot gulfärgning, Fodraltyp: Baksidesskydd, Färg: Klar, Material: Polykarbonat, 100 % återvunnet termoplastpolyuretan (TPU), Rekommenderad användning: För mobiltelefon, Skydd: Stötskydd, repskydd, Standarder som följs: ISO 22196, ISO 22810, MIL-STD-810H, Typ: Skydd.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Ældre Apple-modeller
EAN: 5711724003776
Varenr.: D10162
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass HardCase Clear Edition - klar til iPhone SE (2. og 3. gen.)
-19%129 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass HardCase Clear Edition - klar til iPhone SE (2. og 3. gen.) billede

Produktinformation

PanzerGlass HardCase Clear Edition - Bagsidecover til mobiltelefon - antibakteriel - polykarbonat, 100 % genbrugt thermoplastisk polyurethan (TPU) - klar - for Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation)Design skal ses, ikke skjules. Derfor er ClearCase fra PanzerGlass udstyret med en gennemsigtig bagside lavet af hærdet glas, der giver dig fuldt udsyn til din telefons lækre design. Casen har desuden en sort ramme i blød plast, som gør det lettere at holde fast ved telefonen. ClearCase er blevet testet til at klare adskillige fald fra 2,4 meters højde – også kaldet 2 x Military Grade Standard – hvilket i bund og grund betyder, at du kan tabe din telefon ned ad trappen uden at gå totalt i panik. Som prikken over i'et har casen en smudsafvisende belægning med antibakteriel effekt, der reducerer fedtfingre og dræber op til 99,99 % af alle almindelige overfladebakterier.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.GenereltFarve: KlarMateriale: Polykarbonat, 100 % genbrugt thermoplastisk polyurethan (TPU)BæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: Stødbeskyttelse, ridsebeskyttelseEgenskaber: Trådløs opladningssupport, anti-gulningsbehandlingOmslagstype: BagsidecoverOverensstemmelsesstandarder: ISO 22196ISO 22810MIL-STD-810HType: Beskyttelsescov...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.09g
EAN: 5711724003776
Varenr.: 1813724
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd gener
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass HardCase Clear Edition - klar til iPhone SE (2. og 3. gen.)
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation)
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK109 kr109 krKøb
2Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Ultrashop139 kr139 krKøb
5Vivas DK149 kr218 krKøb
6CompuMail DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation)

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation) i 139 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for PanzerGlass HardCase iPhone SE (2020/2022) | 7 | 8 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone SE (2. generation), SE (3rd generation) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026109 kr10 kr (8%)
22. maj 2026119 kr2 kr (2%)
20. maj 2026121 kr14 kr (10%)
19. maj 2026135 kr8 kr (6%)
15. maj 2026143 kr1 kr (1%)
14. maj 2026142 kr7 kr (5%)
10. maj 2026149 kr10 kr (7%)
7. maj 2026139 kr20 kr (17%)
2. maj 2026119 kr20 kr (14%)
28. apr. 2026139 kr10 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret