Gå til hovedindhold

PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24

PanzerGlassElektronikEAN: 5711724004438
Pris fra 94 krtil 189,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 95,95 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 25. apr.

Sammenlign priser på PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass HardCase Beskyttelsescover Gennemsigtig Samsung Galaxy A24
94 kr
Til butik
PanzerGlass HardCase Beskyttelsescover Gennemsigtig Samsung Galaxy A24 billede

Produktinformation

3 x Military Grade Standard (MIL-STD-810H), Testet fra en faldhøjde på 3,6 meter eller en højde, der svarer til, at du klatrer på klipper eller arbejder på stillads og taber din enhed. Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Selvhelende TPU materiale, Det selvhelende TPU-materiale kan få ridser til at forsvinde på næsten magisk vis. Fuld adgang til alle funktioner, Beskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper. Ændrer ikke farve over tid, Specialdesignet til at undgå farveændringer over tid. Antibakteriel (ISO 22196 certificeret & JIS 22810 godkendt), Dræber dokumenteret op til 99,99 % af alle almindelige overfladebakterier iht. ISO 22196 og JIS Z 2801. Ramme af 100 % genanvendt materiale, Ramme af 100 % genanvendt materiale. Designet for: Samsung Galaxy A24, Dimensioner (B x D x H): 7.7 cm x 1.1 cm x 16.4 cm, Farve: Gennemsigtig, Materiale: Polykarbonat, selvhelbredende TPU, Produktbeskrivelse: PanzerGlass HardCase Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon, Produktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastik, Produkttype: Bagsidecover til mobiltelefon, Vægt: 32 g.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5711724004438
Varenr.: C65934
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass HardCase - gennemsigtig til Samsung Galaxy A24
-31%99 kr
Før 144 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass HardCase - gennemsigtig til Samsung Galaxy A24 billede

Produktinformation

PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24Livet er en kontaktsport. Beskyt din telefon mod hverdagens ups'er, hovsa'er og åh-neeeeej'er med en HardCase fra PanzerGlass. Bare klik den på, og du er klar. HardCase har en gennemsigtig bagside, der er lavet af hård plast og omgivet af en ramme i blød plast. Denne kombination af materialer gør casen ekstremt modstandsdygtig over for slag og stød. Faktisk er casen blevet testet til at klare adskillige fald fra 3,6 meters højde – også kaldet 3 x Military Grade Standard – hvilket i bund og grund betyder, at du kan tabe din telefon fra en stige uden at gå totalt i panik.3 x Military Grade Standard (MIL-STD-810H)Testet fra en faldhøjde på 3,6 meter eller en højde, der svarer til, at du klatrer på klipper eller arbejder på stillads og taber din enhed.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Selvhelende TPU materialeDet selvhelende TPU-materiale kan få ridser til at forsvinde på næsten magisk vis.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.AntibakterielDræber dokumenteret op til 99,99 % af alle almindelige overfladebakterier iht. ISO 22196 og JIS Z 2801.Ramme af 100 % genanvendt materialeRamme af 100 % genanvendt materiale.GenereltBredde: 7.7 cmDybde: 1.1 cmFarve: GennemsigtigHøjde: 16.4 cmMateriale: Polykarbonat, selvhelbredende TPUPakkedeta...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.09g
EAN: 5711724004438
Varenr.: 1809642
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass HardCase Transparent Samsung Galaxy A24 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A24
112 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass HardCase - gennemsigtig til Samsung Galaxy A24
-27%119 kr
Før 164 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass HardCase Transparent Samsung Galaxy A24 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy A24
119 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK94 kr143 krKøb
2Boligcenter DK99 kr99 krKøb
3CompuMail DK112 kr112 krKøb
4Vivas DK119 kr188 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6CS MEGASTORE DK189,95 kr228,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24 i 143 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for PanzerGlass HardCase - Clear Edition - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, selvhelbredende TPU - gennemsigtig - for Samsung Galaxy A24 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202694 kr1 kr (1%)
25. apr. 202693 kr6 kr (6%)
11. apr. 202699 kr14 kr (12%)
26. feb. 2026113 kr6 kr (5%)
4. feb. 2026119 kr20 kr (20%)
2. feb. 202699 kr20 kr (17%)
1. feb. 2026119 kr20 kr (20%)
31. jan. 202699 kr20 kr (17%)
29. jan. 2026119 kr20 kr (20%)
28. jan. 202699 kr20 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret