Gå til hovedindhold

PanzerGlass Ceramic II Screen Protector iPhone Air | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5715685026645
Pris fra 202 krtil 375 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165,95 kr 19. maj

Sammenlign priser på PanzerGlass Ceramic II Screen Protector iPhone Air | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass – Ceramic II skærmbeskytter – iPhone Air – UWF med EasyAligner
202 kr
Til butik
PanzerGlass – Ceramic II skærmbeskytter – iPhone Air – UWF med EasyAligner billede

Produktinformation

PanzerGlass Ceramic II – iPhone 17 Air (Ultra-Wide Fit), Kant-til-kant skærmbeskyttelse i keramik fremstillet af 100 % genanvendt glas. Ultrastærk, slank og miljøvenlig. Vigtigste fordele: Ultra-bred pasform – dækker hele skærmen, Fremstillet af 100 % genanvendt keramisk glas, Ridse- og slagfast, Glat berøringsfølsomhed og klart display, EasyAligner til hurtig og præcis montering, Kompatibel med: iPhone 17 Air, Materiale: Genanvendt keramisk glas, Maksimal dækning. Minimal pladsbehov. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone Air
EAN: 5715685026645
Varenr.: D38345
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Ceramic II Skærmbeskytter til iPhone Air 2025
219 kr
Til butik
PanzerGlass Ceramic II Skærmbeskytter til iPhone Air 2025 billede

Produktinformation

PanzerGlass Ceramic II Screen Protector til iPhone 20 Beskyttelse til din iPhone 20 har aldrig været bedre end med PanzerGlass Ceramic II Screen Protector. Denne højkvalitets skærmbeskytter er designet til at modstå ridser, stød og skader, takket være den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685026645
Varenr.: 106386
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone Air - Ceramic Ii Protection - Ultra-wide Fit
239,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Ceramic II Screen Protector iPhone Air | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
-22%289 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Ceramic II Skærmbeskytter til iPhone Air 2025
375 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Ceramic II Screen Protector iPhone Air | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Ceramic II Screen Protector iPhone Air | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK202 kr251 krKøb
2Ultrashop219 kr219 krKøb
3Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
4Proshop DK289 kr328 krKøb
5CompuMail DK375 kr375 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Ceramic II Screen Protector iPhone Air | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Ceramic II Screen Protector iPhone Air | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner i 182 dage. Laveste pris i perioden er 165,95 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 233 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for PanzerGlass Ceramic II Screen Protector iPhone Air | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for PanzerGlass Ceramic II Screen Protector iPhone Air | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026202 kr1 kr (0%)
20. maj 2026203 kr37,05 kr (22%)
19. maj 2026165,95 kr38,05 kr (19%)
18. maj 2026204 kr38,05 kr (23%)
17. maj 2026165,95 kr38,05 kr (19%)
14. maj 2026204 kr1 kr (0%)
12. maj 2026203 kr37,05 kr (22%)
11. maj 2026165,95 kr37,05 kr (18%)
30. apr. 2026203 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026201 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret