Gå til hovedindhold

PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685016905
Pris fra 139 krtil 181 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 138 kr 29. mar.

Sammenlign priser på PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra billede

Produktinformation

En sikker favorit. Skabt til storbyens eventyr og udfordringer. Giver din mobil ultimativ beskyttelse. Faldtestet på alle hjørner og vinkler fra 4,8 meters højde. Fremstillet af genanvendt plastik og er trådløskompatibel. 1 års garanti mod gul misfarvning - uden forbehold og undtagelser. Det ultratynde og samtidig bomstærke og stilsikre cover er din perfekte partner i storbyen. Til træning og løb - og alt muligt andet. Klarer alle byens udfordringer og underlag. Giver dig optimal kamerabeskyttelse, så dine billeder og selfies altid er sikre. DARE TO CARE Care er et internationalt livsstils- og techbrand, kendt for sit legende og ansvarlige design. Skabt af de bedste materialer og inspireret af de nyeste trends inden for mode, kunst og musik. Med CARE tager vi ansvar for mennesker og den verden, vi lever i. Vi understøtter bæredygtighed og dit personligt udtryk - og forlænger dine enheders holdbarhed. Opgrader din mobil til en stilsikker og godt beskyttet accessory. Vis verden, at du tager ansvar. Dare to care.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: CRRFUBCG38488
EAN: 5715685016905
Varenr.: 3328762
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25
139 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Care By Panzerglass - Samsung Galaxy S 2025 Ultra - Cover - Gennemsigtig
-11%159,95 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CARE by PanzerGlass - Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ult
162 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Care Urban Combat Case Samsung Galaxy S25 Ultra Transparent
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK139 kr178 krKøb
2CompuMail DK139 kr139 krKøb
3Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
4Teknikproffset DK162 kr211 krKøb
5Dustin DK181 kr267,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. Clear Frame Samsung Galaxy S25 Ultra Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026138 kr1 kr (1%)
28. feb. 2026137 kr2 kr (1%)
19. jan. 2026135 kr1 kr (1%)
14. jan. 2026134 kr1 kr (1%)
12. jan. 2026135 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret