Gå til hovedindhold

PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Pro Max

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685003851
Pris fra 129 krtil 259 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Pro Max og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover med MagSafe - PanzerGlass CARE, sort/gennemsigtig, iPhone 16 Pro Max
129 kr
Til butik
Mobilcover med MagSafe - PanzerGlass CARE, sort/gennemsigtig, iPhone 16 Pro Max billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16 Pro MaxFå ultimativ beskyttelse af din mobil. Faldtestet på alle hjørner og vinkler fra 4,8 meters højde. Fremstillet af genanvendt plastik. Trådløs opladning og MagSafe-kompatibel. 1 års garanti mod gul misfarvning – uden forbehold og undtagelser.Testet op til 4,8 meterTestet fra en faldhøjde på 4,8 meter.Genanvendt plastLavet af 100% genanvendt plast.MagSafe-kampatibelEr 100 % kompatibel med MagSafe, så du kan oplade din enhed trådløst.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.GenereltFarve: Sort, gennemsigtigMateriale: Genbrugt plastikPakkedetaljer: HængeboksProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastikBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: Ridseresistentgulningsbeskyttelsedropbesky...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.09g
EAN: 5715685003851
Varenr.: 1812189
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CARE by PanzerGlass - Etui - Transparent med sort MagSafe - iPhone 16 Pro Max
129 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass - Etui - Transparent med sort MagSafe - iPhone 16 Pro Max billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass Feature Case - Transparent med sort kickstand og MagSafe til iPhone 16 Pro Max (6.9), Beskyt din iPhone 16 Pro Max med, CARE by PanzerGlass Feature Case, , som er en perfekt blanding af moderne design, robust beskyttelse og praktisk funktionalitet. Med et gennemsigtigt design og en elegant sort støttefod giver dette etui stil og bekvemmelighed. Vigtige funktioner: Kompatibilitet: Skræddersyet specielt til iPhone 16 Pro Max (6.9), hvilket sikrer en præcis pasform og fuld adgang til alle knapper og porte. MagSafe-klar: Understøtter fuldt ud MagSafe-teknologi til ubesværet trådløs opladning og fastgørelse af tilbehør. Sort støttefod: Integreret støttefod giver mulighed for håndfri visning i både stående og liggende tilstand. Holdbar beskyttelse: Faldtestet for at beskytte din enhed mod stød, ridser og daglig slitage. Miljøvenlige materialer: Fremstillet af genbrugsmaterialer og leveret i bæredygtig emballage. Anti-gulfarvningsgaranti: Inkluderer 1 års garanti mod gulfarvning, så dit etui forbliver uberørt. Opgrader din iPhone 16 Pro Max med, CARE by PanzerGlass Feature Case, , der kombinerer stilfuldt design, pålidelig beskyttelse og ekstra funktionalitet til dine daglige behov. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685003851
Varenr.: D12574
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple
139 kr
Til butik
PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass Beskyttelsescover - Sort Gennemsigtig til Apple iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescoveret fra CARE by PanzerGlass i sort gennemsigtig farve er den perfekte løsning til at beskytte din Apple iPhone 16 Pro Max. Designet kombinerer elegance m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5715685003851
Varenr.: 94282
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Pro Max
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover med MagSafe - PanzerGlass CARE, sort/gennemsigtig, iPhone 16 Pro Max
149 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Care By Panzerglass - Iphone 16 Pro Max - Cover - Gennemsigtig Hvid
239,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Feature Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK129 kr129 krKøb
2Teknikproffset DK129 kr178 krKøb
3Ultrashop139 kr139 krKøb
4CompuMail DK149 kr149 krKøb
5Vivas DK149 kr218 krKøb
6Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
7Proshop DK259 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Pro Max i 183 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Pro Max Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026129 kr3 kr (2%)
11. apr. 2026132 kr7 kr (5%)
8. apr. 2026139 kr10 kr (7%)
7. apr. 2026149 kr10 kr (7%)
22. mar. 2026139 kr10 kr (7%)
21. mar. 2026149 kr10 kr (7%)
13. mar. 2026139 kr10 kr (7%)
12. mar. 2026149 kr10 kr (7%)
3. mar. 2026139 kr10 kr (7%)
2. mar. 2026149 kr10 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret