Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent

Pris fra 93 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 28. mar.

Sammenlign priser på PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent
93 kr
Til butik
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass X-Ray - Bagsidecover til mobiltelefon - blød basis - plastik - gennemsigtig - for Samsung Galaxy S25 Edge

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Artikel nr.: CR68870
EAN: 5715685025518
Varenr.: 1003395034
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CARE by PanzerGlass - Moderigtigt etui Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge
99 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass - Moderigtigt etui Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge billede

Produktinformation

Et klart valg for beskyttelse og stil. Lad din telefons sande farve skinne igennem. Med et blødt, slankt design er dette beskyttende etui holdbart både indvendigt og udvendigt. Og med sit glatte greb ser det lige så godt ud, som det føles. Faldtestet til 1,2 meter er dette etui designet til at modstå hverdagens fald og ridser. X-Ray-etuiet, der er lavet af genbrugsplast, er designet til trådløs opladning og forbedret kamerabeskyttelse. VOV AT PLEJE, CARE er et legende og beskyttende internationalt teknologi- og livsstilsmærke med en række produkter, der er skabt af materialer af højeste kvalitet og påvirket af mode, kunst og musik. Vi bekymrer os om mennesker og den verden, vi lever i. Vi går op i bæredygtighed og selvudfoldelse. Og vi interesserer os for teknologi og for at forlænge dens levetid. Så beskyt din teknologi med stil, og vis verden, at du CARE. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5715685025518
Varenr.: D28641
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Soft Cover - Transparent - Samsung Galaxy S25 Edge
99,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK93 kr93 krKøb
2Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
3Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Proshop DK109 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent i 117 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for PanzerGlass CARE by Fashionable Case Transparent X-Ray Soft Basic Samsung S25 Edge Beskyttelsescover Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202693 kr1 kr (1%)
9. apr. 202692 kr2 kr (2%)
28. mar. 202690 kr2 kr (2%)
7. mar. 202692 kr2 kr (2%)
6. mar. 202690 kr2 kr (2%)
7. feb. 202692 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret