Gå til hovedindhold

PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass

PanzerglassSkærmbeskyttelseEAN: 5711724020186
Pris fra 94,5 krtil 111 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 16,5 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass
-37%94,5 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass billede

Produktinformation

Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. Water resistant = If you can't part with your watch, even in the shower or while washing your hands, don't worry. Water splashes are no enemy of this screen protector. Easy installation = So easy to install you can do it even if you're all thumbs. 100% touch sensitivity = Feels like the original screen with 100% touch sensitivity. Antibacterial = Proven to kill up to 99.99% of all common surface bacteria in accordance with ISO 22196 and JIS Z 2801. Crystal-clear view = So clear that you might not even notice it's there, well, not until your device tumbles to the ground and your screen doesn't crack. Fingerprint resistant = Repels oil and water, reducing traces of fingerprints as well as dirt, disinfectant gel and hand lotion. Original screen protector = What's the difference between the original PanzerGlass™ screen protector and other screen protectors? Try dropping your phone and you'll find out.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobil Beskyttelsesglas
Artikel nr.: PANZER2018
EAN: 5711724020186
Varenr.: 3089480
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Apple Watch 7/8 41mm
-0%111 kr
Før 111,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panzerglass Apple Watch 7/8 41mm billede

Produktinformation

Passer Watch Series 7, 8 og 9 41 mm for præcis kompatibilitet 0,6 mm hærdet glas med TPU holder skærmen klar og responsiv Fuld lim, boblefri pasform installeres nemt og bliver siddende Oleofobisk, fingeraftryksafvisende overflade gør rengøringen hurtig Vand-, ridse-, stød- og antibakteriel beskyttelse, vejer 2 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Wearables-tilbehør
Artikel nr.: 2018
EAN: 5711724020186
Varenr.: 5011263009

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK94,5 kr94,5 krKøb
2Dustin DK111 kr197,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass i 142 dage. Laveste pris i perioden er 94,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 111 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 94,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for PanzerGlass Apple Watch Series 8 | 7 | 41mm | Screen Protector Glass de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202694,5 kr16,5 kr (15%)
21. apr. 2026111 kr16,5 kr (17%)
11. apr. 202694,5 kr16,5 kr (15%)
10. jan. 2026111 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret