Gå til hovedindhold

Paninigrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D - elektrisk grill, 800 cm²

TefalPlanterEAN: 3016661150722
Pris fra 1.249 krtil 1.539 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Paninigrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D - elektrisk grill, 800 cm² og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal OptiGrill+ XL GC724D Grill
1.249 kr
Til butik
Tefal OptiGrill+ XL GC724D Grill billede

Produktinformation

Tefal OptiGrill+ XL GC724D - Grill - elektrisk - 800 cm2

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: GC724D12
EAN: 3016661150722
Varenr.: 993821393
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal OptiGrill+ XL
1.296 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Optigrill XL GC724D, Optigrill steel / black snack/backing
1.322 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elgrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D kontaktgrill
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elgrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D kontaktgrill
1.519 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal OptiGrill+ XL GC724D Grill
1.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paninigrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D - elektrisk grill, 800 cm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paninigrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D - elektrisk grill, 800 cm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.249 kr1.249 krKøb
2Proshop DK1.296 kr1.296 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.322 kr1.322 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.688 krKøb
6Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paninigrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D - elektrisk grill, 800 cm²

PriceData har fulgt prisen på Paninigrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D - elektrisk grill, 800 cm² i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.249 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.693 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.468 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Paninigrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D - elektrisk grill, 800 cm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Paninigrill Tefal OptiGrill+ XL GC724D - elektrisk grill, 800 cm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.249 kr119 kr (9%)
14. maj 20261.368 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.376 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.377 kr9 kr (1%)
11. maj 20261.386 kr8 kr (1%)
10. maj 20261.394 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.403 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.404 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.412 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.414 kr29 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret