Gå til hovedindhold

Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør

PanasonicHårklippere og trimmereEAN: 5025232937257
Pris fra 373 krtil 559 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 347 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 373 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic Trimmer ER-GB62
373 kr
Til butik
Panasonic Trimmer ER-GB62 billede

Produktinformation

Panasonic ER-GB62 - Trimmer - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Artikel nr.: ER-GB62-H503
EAN: 5025232937257
Varenr.: 996458451
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Hårtrimmer ER-GB62-H503
422 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør
539 kr
Til butik
Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør billede

Produktinformation

Præcis skæg- og hårtrimmer til hverdag og stylingMed Panasonic ER-GB62 får du en alsidig trimmer til skæg, overskæg og kropsbehåring. Vælg mellem 39 længdeindstillinger fra 0,5 mm til 20 mm og form præcis det look, du ønsker. Den arbejder både vådt og tørt, så du kan trimme i badet eller ved håndvasken, som det passer dig.Nem brug og rengøringTrimmeren har aftagelig klinge og er vaskbar for hurtig rengøring. Den ergonomiske form ligger sikkert i hånden, og den tydelige batteriindikator gør det let at holde styr på opladningen. En fuld opladning tager 1 time og giver op til 50 minutters drift.Tilbehør til flere behovDu får 3 kamme: til hår, skæg og kropspleje. Sættet leveres med opbevaringstaske og netledning. Perfekt til dig, der vil have en pålidelig trimmer til både daglig vedligeholdelse og detaljeret styling.Strømforsyning: Genopladelig, indbygget NiMH-batteriOpladningstid: 1 timeDrifttid: 50 minVådt/tørt: JaMin./max. hårlængde: 0,5 mm – 2,0 cmLængdetrin: 39Præcisionstrimmer: Ja (skæg, overskæg)Kamtilbehør: Hår, skæg, krop (3 stk.)Vaskbar og aftagelig klinge: JaErgonomisk design med tænd/sluk: JaBatteriindikator: JaMål (H × B × D): 18,0 × 5,2 × 4,3 cmVægt: 176 gHusmateriale: PlastFarve: SortAC-indgangsspænding: 100 �� 240 V...

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Barbermaskiner og Trimmere
Vægt: 0.08g
EAN: 5025232937257
Varenr.: 2055383
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK373 kr373 krKøb
2Proshop DK422 kr461 krKøb
3Boligcenter DK539 kr539 krKøb
4Vivas DK559 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør

PriceData har fulgt prisen på Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør i 152 dage. Laveste pris i perioden er 347 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 371 kr.

Den nuværende pris på 373 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Panasonic ER-GB62 skæg- og hårtrimmer - sort, 39 længder, våd/tør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026373 kr7 kr (2%)
13. maj 2026366 kr8 kr (2%)
12. maj 2026358 kr11 kr (3%)
20. mar. 2026347 kr37 kr (10%)
15. mar. 2026384 kr21 kr (6%)
1. feb. 2026363 kr40 kr (10%)
3. jan. 2026403 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret