Gå til hovedindhold

Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black

PanasonicHårplejeEAN: 5025232760282
Pris fra 225 krtil 250 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black
225 kr
Til butik
Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black billede

Produktinformation

Hårklipper, trådløs, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: ER-GB37-K503
EAN: 5025232760282
Varenr.: 2890783
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic ER-GB37-K503 Hårklipper Sort
227 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic ER-GB37-K503 trimmer
239 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panasonic - Trimmer Er-gb37-k503
-29%249,95 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Panasonic Trimmer ER-GB37-K503
250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK225 kr264 krKøb
2CompuMail DK227 kr227 krKøb
3CS MEGASTORE DK239 kr278 krKøb
4Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
5Teknikproffset DK250 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black

PriceData har fulgt prisen på Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black i 180 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 23 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Panasonic ER-GB37-K503 - hair clipper - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026225 kr51 kr (18%)
30. apr. 2026276 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026277 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026278 kr45 kr (19%)
24. apr. 2026233 kr17 kr (7%)
9. apr. 2026250 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026249 kr8 kr (3%)
25. mar. 2026241 kr16 kr (6%)
23. mar. 2026257 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026258 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret