Gå til hovedindhold

Paladone Star Wars Dekorationslampe Neon yellow glow light

PaladoneSamleobjekterEAN: 5056577733259
Pris fra 176 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Paladone Star Wars Dekorationslampe Neon yellow glow light og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paladone - STAR WARS - Lampe
176 kr
Til butik
Paladone - STAR WARS - Lampe billede

Produktinformation

Kraften er stærk med dette gult lysende Star Wars LED-neonlys. Det 30 cm (11,8") brede LED-lys fanger det legendariske Star Wars-logo. Uanset om det er monteret på en væg eller placeret på en hylde, vil dets livlige gule skær holde den mørke side på afstand i en hyldest til den intergalaktiske saga. Strøm til lyset med USB (kabel medfølger). Star Wars LED Neon Light vil transportere dit hjem til en galakse langt, langt væk. Hold den mørke side i skak 30 cm (11,8") bredt LED-lys Drives af USB (kabel medfølger) Officielt licenseret Star Wars-produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Paladone
Kategori: Merchandise
Artikel nr.: PP13123SW
EAN: 5056577733259
Varenr.: 3239847
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Star Wars Led Neon Light
-30%209,95 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paladone Star Wars LED Neonlys
246 kr
Til butik
Paladone Star Wars LED Neonlys billede

Produktinformation

Kraften er stærk med denne gule Star Wars LED Neon Light. 30 cm (11,8) bred LED-lampe med det legendariske Star Wars-logo. Uanset om den er monteret på en væg eller placeret på en hylde, vil dens levende gule skær holde den mørke side på afstand i en hyldest til den intergalaktiske saga.strøm til lyset med USB (kabel medfølger).Star Wars LED Neon Light vil transportere dit hjem til en galakse langt, langt væk. Hold den mørke side på afstand, 30 cm (11,8) bredt LED-lys, Drives af USB (kabel medfølger), Officielt licenseret Star Wars-produkt, Del, Tweet, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Paladone
Kategori: Bordlamper
EAN: 5056577733259
Varenr.: C85891
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Paladone Star Wars Dekorationslampe Neon yellow glow light
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paladone Star Wars Dekorationslampe Neon yellow glow light koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paladone Star Wars Dekorationslampe Neon yellow glow light koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK176 kr215 krKøb
2Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
3Teknikproffset DK246 kr295 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paladone Star Wars Dekorationslampe Neon yellow glow light

PriceData har fulgt prisen på Paladone Star Wars Dekorationslampe Neon yellow glow light i 181 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 176 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Paladone Star Wars Dekorationslampe Neon yellow glow light. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Paladone Star Wars Dekorationslampe Neon yellow glow light de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026176 kr3 kr (2%)
9. maj 2026179 kr10 kr (5%)
8. maj 2026189 kr10 kr (5%)
7. maj 2026199 kr10 kr (5%)
5. maj 2026209 kr10 kr (5%)
4. maj 2026219 kr10 kr (4%)
3. maj 2026229 kr20 kr (8%)
17. feb. 2026249 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026248 kr1 kr (0%)
5. feb. 2026249 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret