Gå til hovedindhold

Monacor WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm

MonacorPA TeknologiEAN: 4007754430349
Pris fra 575 krtil 619 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 575 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm
575 kr
Til butik
WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: PA Teknologi
Farve: 5
Artikel nr.: WDW-330-CX15-N
EAN: 4007754430349
Varenr.: 25938159
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
PA wall and ceiling speaker, 4 - WDW-330-CX15-N
619 kr
Til butik
PA wall and ceiling speaker, 4 - WDW-330-CX15-N billede

Produktinformation

PA wall and ceiling speaker, 4 2-way speaker technology (13 cm) with bass reflex system for excellent music reproduction Design plastic housing (ventilated) with metal protective grille Horizontal and vertical mounting options thanks to symmetrical desi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Monacor
EAN: 4007754430349
Varenr.: 1001501

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK575 kr614 krKøb
2Disconetto.dk619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm

PriceData har fulgt prisen på WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm i 27 dage. Laveste pris i perioden er 575 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 590 kr.

Den nuværende pris på 575 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for WDW-330-CX15-N 4 PA væg- og loftshøjttaler, 4 Ohm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026575 kr44 kr (7%)
26. maj 2026619 kr44 kr (8%)
6. maj 2026575 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret