Gå til hovedindhold

Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included

OWL LABSWebcamsEAN: 0850022203602
Pris fra 12.334 krtil 14.286 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.952 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12.283 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12334 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Owl Labs Owl Bar Videoconference-enhed 4 mikrofoner
12.334 kr
Til butik
Owl Labs Owl Bar Videoconference-enhed 4 mikrofoner billede

Produktinformation

Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included

Produktspecifikationer

Mærke: Owl Labs
Artikel nr.: FRS100-2000
EAN: 0850022203602
Varenr.: 1001106061
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included
12.407 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OWL LABS Owl Bar - video conferencing device
12.407 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Owl Labs Owl Bar 4k Hvid
-0%14.286 kr
Før 14.286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK12.334 kr12.334 krKøb
2CS MEGASTORE DK12.407 kr12.407 krKøb
3Proshop DK12.407 kr12.407 krKøb
4Dustin DK14.286 kr14.372,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included

PriceData har fulgt prisen på Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included i 177 dage. Laveste pris i perioden er 12.124 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 17.631 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.436 kr.

Den nuværende pris på 12.334 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Owl Labs Owl Bar - Videoconference-enhed - Certified for Microsoft Teams - grå - power adapter included de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202612.334 kr1 kr (0%)
25. maj 202612.333 kr1 kr (0%)
23. maj 202612.334 kr12 kr (0%)
22. maj 202612.346 kr12 kr (0%)
13. maj 202612.334 kr1 kr (0%)
1. maj 202612.333 kr47 kr (0%)
27. mar. 202612.286 kr3 kr (0%)
26. mar. 202612.283 kr49 kr (0%)
17. mar. 202612.332 kr2 kr (0%)
6. mar. 202612.330 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret