Gå til hovedindhold

Other World Computing OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014) MacBook Air MacBook Pro

Other World ComputingHarddiskeEAN: 0810586036931
Pris fra 1.343 krtil 1.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 256 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014) MacBook Air MacBook Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1343 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014) MacBook Air MacBook Pro
1.343 kr
Til butik
OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014)  MacBook Air  MacBook Pro billede

Produktspecifikationer

Kategori: SSD
Farve: 1
Artikel nr.: OWCS4DAB4MB05
EAN: 0810586036931
Varenr.: 7221894
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OWC Aura SSD N2 480GB PCI Express 3.1 x4 (NVMe)
1.482 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OWC Aura N2 480GB Solid-State
1.599 kr
Til butik
OWC Aura N2 480GB Solid-State billede

Produktinformation

OWC Aura N2 480GB SSD Varenummer: OWCS4DAB4MB05 OWC Aura N2 480GB Solid-State Drive (SSD) er den ideelle løsning til opgradering af din MacBook Air eller MacBook Pro med Retina-skærm. Den tilbyder lynhurtig ydeevne med forbedret hastighed og pålidelighed,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OWC
Kategori: Forside
EAN: 0810586036931
Varenr.: 21930

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014) MacBook Air MacBook Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014) MacBook Air MacBook Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.343 kr1.343 krKøb
2CompuMail DK1.482 kr1.482 krKøb
3Ultrashop1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014) MacBook Air MacBook Pro

PriceData har fulgt prisen på OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014) MacBook Air MacBook Pro i 183 dage. Laveste pris i perioden er 938 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.389 kr.

Den nuværende pris på 1.343 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014) MacBook Air MacBook Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for OWC Aura N2 - SSD - 480 GB - intern - PCIe 3.1 x4 (NVMe) - for Apple Mac mini (Sent 2014) MacBook Air MacBook Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.343 kr4 kr (0%)
4. maj 20261.347 kr4 kr (0%)
3. maj 20261.343 kr4 kr (0%)
10. apr. 20261.347 kr6 kr (0%)
27. feb. 20261.353 kr84 kr (6%)
19. feb. 20261.437 kr35 kr (2%)
18. feb. 20261.402 kr49 kr (4%)
1. feb. 20261.353 kr53 kr (4%)
31. jan. 20261.406 kr523 kr (27%)
20. jan. 20261.929 kr523 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret