Gå til hovedindhold

Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering

ReolinkOvervågningskameraer4G tilslutningFjernovervågning og sikkerhedEAN: 6975253983230

Reolink Go Series G330 trådløst overvågningskamera med 4MP 2K opløsning, 4G tilslutning og genopladeligt batteri. Perfekt til udendørs brug. Læs mere

Pris fra 899 krtil 1.829 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 930 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Reolink Go Plus G330 Smart 4G udendørs overvågningskamera
-23%899 kr
Før 1.175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink Go Series G330 Netværksovervågningskamera 2560 x 1440
1.132 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering
1.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering
1.319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Go Series G330 2k 4mp 4g Batteri
1.549 kr
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink - Go Series G330 (Hvid)
1.699 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Reolink Go Plus-overvågningskamera med 4G/LTE-forbindelse, USB-C-
1.829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK899 kr899 krKøb
2CompuMail DK1.132 kr1.132 krKøb
3Boligcenter DK1.299 kr1.299 krKøb
4Vivas DK1.319 kr1.398 krKøb
5Dustin DK1.549 kr1.635,25 krKøb
6Friluft DK1.699 kr1.699 krKøb
7Teknikproffset DK1.829 kr1.888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Reolink Go Series G330

Reolink

Reolink Go Series G330 trådløst overvågningskamera med 4MP 2K opløsning, 4G tilslutning og genopladeligt batteri. Perfekt til udendørs brug.

• trådløst kamera
• 4g kamera
• batterikamera
• mobilkamera
• sikkerhedskamera
• overvågningskamera
• reolink kamera
• udendørs kamera
• Fjernovervågning og sikkerhed
• 4G tilslutning

Beskrivelse

Reolink Go Series G330 er et avanceret trådløst overvågningskamera med 4MP 2K opløsning (2560x1440), der leverer krystalklare optagelser dag og nat. Med 3G/4G LTE forbindelse kan kameraet installeres overalt, hvor der er mobilsignal, uden behov for Wi-Fi eller kablet internet. Det genopladelige 7800mAh batteri og mulighed for solcellepanel sikrer længere driftstid. Kameraet har intelligent person- og køretøjsdetektering, tovejs audio og 10 meters nattesyn. IP65-certificering garanterer vejrbestandighed til udendørs brug. Optagelser gemmes lokalt på microSD-kort (op til 128GB) eller i Reolink Cloud. Perfekt til overvågning af sommerhuse, byggepladser eller andre fjerne lokationer uden internetforbindelse.

Specifikationer

zoom:16x digital
vægt:0.45 kg
batteri:7800mAh genopladeligt
lagring:MicroSD op til 128GB
nattesyn:10 meter infrarød
netværk:3G/4G LTE (kræver SIM-kort)
synsfelt:95° vandret, 52° lodret
opløsning:4MP 2K (2560x1440)
videoformat:H.265
tovejs_audio:Ja
solcellepanel:Kompatibel
driftstemperatur:-10°C til 55°C
vejrbestandighed:IP65

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kræver kameraet WiFi for at fungere?

Nej, Reolink Go Series G330 bruger 3G/4G mobilnetværk via SIM-kort, så det kan installeres overalt med mobilsignal uden WiFi.

Hvor længe holder batteriet?

Det genopladelige 7800mAh batteri kan holde flere måneder afhængigt af aktivitet. Du kan tilslutte solcellepanel for kontinuerlig strøm.

Kan det tåle dansk vejr?

Ja, med IP65-certificering er kameraet beskyttet mod støv og kraftig regn og fungerer i temperaturer fra -10°C til 55°C.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering

PriceData har fulgt prisen på Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering i 145 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.063 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G330 1440p bullet, 4G, batteri, vægmontering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026899 kr276 kr (23%)
17. maj 20261.175 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.167 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.175 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.167 kr8 kr (1%)
11. maj 20261.175 kr8 kr (1%)
9. maj 20261.167 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.175 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.167 kr8 kr (1%)
5. maj 20261.175 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret