Gå til hovedindhold

Hikvision KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu

HikvisionEAN: 6936422130497
Pris fra 2.093 krtil 2.619 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 526 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.974 kr 2. apr.

Sammenlign priser på KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2093 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu
2.093 kr
Til butik
KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-2CD2387G2P-LSU/SL (4mm) (C) PL
EAN: 6936422130497
Varenr.: 1003523892
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Hikvision IP-kamera DS-2CD2387G2P-LSU/SL
2.599 kr
Til butik
Overvågningskamera Hikvision IP-kamera DS-2CD2387G2P-LSU/SL billede

Produktinformation

Fordele ved overvågningskamera til hjem og erhvervFå tryghed med et IP-overvågningskamera fra Hikvision. Modellen DS-2CD2387G2P-LSU/SL er et moderne dome-lignende kamera i hvidt design, der passer diskret på væg eller loft i både private og professionelle miljøer. Kameraet er oplagt til indgange, receptioner, lagerområder og andre steder, hvor du ønsker et klart overblik og dokumentation.Hikvision design og brugDet robuste kabinet og den faste, indbyggede linse gør opsætningen enkel. Fronten rummer kameraoptik og belysning, så motivet fremstår tydeligt. En praktisk statusindikator hjælper med at se, at enheden er aktiv. Ønsker du et driftssikkert system, der kan indgå i dit netværk, er dette Hikvision IP-kamera et stærkt valg.Produkttype: IP-overvågningskameraModel: DS-2CD2387G2P-LSU/SLFarve: HvidMontering: Væg/loftBrand: Hikvision...

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 2.49g
EAN: 6936422130497
Varenr.: 1917063
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Hikvision IP-kamera DS-2CD2387G2P-LSU/SL
2.619 kr
Til butik
Overvågningskamera Hikvision IP-kamera DS-2CD2387G2P-LSU/SL billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 2.49g
EAN: 6936422130497
Varenr.: 1917063

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.093 kr2.093 krKøb
2Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
3Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu

PriceData har fulgt prisen på KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu i 66 dage. Laveste pris i perioden er 1.974 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.088 kr.

Den nuværende pris på 2.093 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMICZNA ColorVu de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.093 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.092 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.090 kr509 kr (20%)
22. maj 20262.599 kr380 kr (17%)
21. maj 20262.219 kr20 kr (1%)
5. maj 20262.199 kr216 kr (11%)
9. apr. 20261.983 kr4 kr (0%)
5. apr. 20261.979 kr4 kr (0%)
3. apr. 20261.975 kr1 kr (0%)
2. apr. 20261.974 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret