Gå til hovedindhold

Tandberg Data Overland-Tandberg 8813-RDX, Lagringsdrev, RDX-patron, Serial ATA III, RDX, 5,25 halv højde, 15 ms

Tandberg DataEAN: 7050779088139
Pris fra 2.419 krtil 2.609 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.993 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Overland-Tandberg 8813-RDX, Lagringsdrev, RDX-patron, Serial ATA III, RDX, 5,25 halv højde, 15 ms og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2419 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Overland Tandberg RDX QuikStor Anden Intern Serial ATA
2.419 kr
Til butik
Overland Tandberg RDX QuikStor Anden Intern Serial ATA billede

Produktinformation

Overland-Tandberg RDX QuikStor - Disk drev - RDX-kassette - Serial ATA - intern - 5.25" - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8813-RDX
EAN: 7050779088139
Varenr.: 991155872
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overland-Tandberg 8813-RDX, Lagringsdrev, RDX-patron, Serial ATA III, RDX, 5,25 halv højde, 15 ms
2.609 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overland-Tandberg 8813-RDX, Lagringsdrev, RDX-patron, Serial ATA III, RDX, 5,25 halv højde, 15 ms koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overland-Tandberg 8813-RDX, Lagringsdrev, RDX-patron, Serial ATA III, RDX, 5,25 halv højde, 15 ms koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.419 kr2.419 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.609 kr2.609 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overland-Tandberg 8813-RDX, Lagringsdrev, RDX-patron, Serial ATA III, RDX, 5,25 halv højde, 15 ms

PriceData har fulgt prisen på Overland-Tandberg 8813-RDX, Lagringsdrev, RDX-patron, Serial ATA III, RDX, 5,25 halv højde, 15 ms i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1.974 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 3.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.305 kr.

Den nuværende pris på 2.419 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Overland-Tandberg 8813-RDX, Lagringsdrev, RDX-patron, Serial ATA III, RDX, 5,25 halv højde, 15 ms. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Overland-Tandberg 8813-RDX, Lagringsdrev, RDX-patron, Serial ATA III, RDX, 5,25 halv højde, 15 ms de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.419 kr1 kr (0%)
2. jun. 20262.418 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.419 kr24 kr (1%)
28. maj 20262.395 kr11 kr (0%)
27. maj 20262.406 kr12 kr (0%)
26. maj 20262.418 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.419 kr24 kr (1%)
20. maj 20262.395 kr11 kr (0%)
19. maj 20262.406 kr12 kr (0%)
18. maj 20262.418 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret