Gå til hovedindhold

Nito Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind

Pris fra 19,74 krtil 55 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35,26 kr (64% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,97 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19.74 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Overgang m/M18 udv.RG & M22 udv.RG.
-47%19,74 kr
Før 36,94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overgang m/M18 udv.RG & M22 udv.RG. billede

Produktinformation

NITO Overgangsstykke med M18×1" udvendig og M22×1" udvendigt gevind. Overgange

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Vandingsartikler
EAN: 5702215369488
Varenr.: 314572
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind
21 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Overgang M18-1 nippel x M22-1 nippel krom
24,34 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk19,74 kr19,74 krKøb
2CompletVVS21 kr21 krKøb
3EL-GROSSISTEN24,34 kr24,34 krKøb
4BilligVVS DK55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind

PriceData har fulgt prisen på Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind i 178 dage. Laveste pris i perioden er 17,41 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 24,58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 19,74 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Overgangsstykke med udv. M18 gev. og udv. M22 gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202619,74 kr1,26 kr (6%)
30. maj 202621 kr1,26 kr (6%)
23. maj 202619,74 kr4,6 kr (19%)
22. maj 202624,34 kr4,6 kr (23%)
15. maj 202619,74 kr4,84 kr (20%)
14. maj 202624,58 kr4,84 kr (25%)
2. maj 202619,74 kr3,24 kr (14%)
1. maj 202622,98 kr3,24 kr (16%)
27. apr. 202619,74 kr1,77 kr (10%)
18. apr. 202617,97 kr5,01 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret