Gå til hovedindhold

No brand overgangsmuffe 3/4x1/2 - 3/4 muffe og 1/2 nippel. Forkromet

No brandBrusebad – tilbehørEAN: 5708520030990
Pris fra 9 krtil 10,23 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1,23 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8 kr 30. apr.

Sammenlign priser på overgangsmuffe 3/4x1/2 - 3/4 muffe og 1/2 nippel. Forkromet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Overgang, 3/4" x 1/2"
Overgang, 3/4" x 1/2" billede

Produktinformation

3/4-1/2 bruseovergang passer til alle batterier der har 3/4 afgang.

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Bruseren
EAN: 5708520030990
Varenr.: 737881004
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgang, 3/4" x 1/2"
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Overgang, 3/4" x 1/2"
10 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
overgangsmuffe 3/4x1/2 - 3/4 muffe og 1/2 nippel. Forkromet
10 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 1/2" Overgangsmuffe
10,23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad overgangsmuffe 3/4x1/2 - 3/4 muffe og 1/2 nippel. Forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad overgangsmuffe 3/4x1/2 - 3/4 muffe og 1/2 nippel. Forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK9 kr9 krKøb
2LavprisVVS9 kr9 krKøb
3CompletVVS10 kr10 krKøb
4CS MEGASTORE DK10 kr49 krKøb
5EL-GROSSISTEN10,23 kr10,23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for overgangsmuffe 3/4x1/2 - 3/4 muffe og 1/2 nippel. Forkromet

PriceData har fulgt prisen på overgangsmuffe 3/4x1/2 - 3/4 muffe og 1/2 nippel. Forkromet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 7 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 9,79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 9 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for overgangsmuffe 3/4x1/2 - 3/4 muffe og 1/2 nippel. Forkromet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for overgangsmuffe 3/4x1/2 - 3/4 muffe og 1/2 nippel. Forkromet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20269 kr
16. maj 20269,79 kr
7. maj 20269 kr1 kr (13%)
30. apr. 20268 kr1 kr (11%)
17. apr. 20269 kr1 kr (13%)
9. mar. 20268 kr1 kr (11%)
8. mar. 20269 kr1 kr (13%)
5. feb. 20268 kr1 kr (11%)
4. feb. 20269 kr1 kr (13%)
22. jan. 20268 kr1 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret