Gå til hovedindhold

Abena Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard

AbenaRengøringsmidlerEAN: 5703538237690
Pris fra 56,53 krtil 60 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3,47 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56.53 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Overfladedesinfektion
56,53 kr
Til butik
Overfladedesinfektion billede

Produktinformation

Flaske med overfladedesinfektion til desinfektion af overflader og udstyr. Virker hurtigt og effektivt mod bakterier, svamp og diverse vira. Er godkendt af fødevarestyrelsen J. nr.2009-20-5409-00106 med dispensation for efterskyl med vand. • Til brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Desinficering
EAN: 5703538237690
Varenr.: 610.6942
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard
58,34 kr
Til butik
Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard billede

Produktinformation

Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg Overfladedesinfektion til desinfektion af overflader og udstyr.Virker hurtigt og effektivt mod bakterier, svamp og diverse vira.Er godkendt af fødevarestyrelsen J. nr. 2020-29-7105-0051 med disp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Rengøring
EAN: 5703538237690
Varenr.: 47170960916817
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overfladedesinfektion, ABENA, 1000 ml, IPA sprit, 70% ethanol, flaske med kliklåg
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap56,53 kr56,53 krKøb
2Sikkerhedsgiganten58,34 kr58,34 krKøb
3CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard

PriceData har fulgt prisen på Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard i 165 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 56,53 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Overfladedesinfektion 1000 ml 70% ethanol flaske med kliklåg | Rengøring | DISCOUNT | Health Hazard de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202656,53 kr1,81 kr (3%)
23. maj 202658,34 kr1,79 kr (3%)
20. maj 202656,55 kr
16. maj 202656,54 kr1,8 kr (3%)
15. maj 202658,34 kr1,8 kr (3%)
13. maj 202656,54 kr1,8 kr (3%)
12. maj 202658,34 kr1,8 kr (3%)
2. maj 202656,54 kr1,8 kr (3%)
24. apr. 202658,34 kr1,66 kr (3%)
23. apr. 202660 kr1,66 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret