Gå til hovedindhold

LEDlife Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

LEDlifeT5 Dæmpbar LED lysstofrørEAN: 5744002521648
Pris fra 38,35 krtil 295 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 256,65 kr (87% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.35 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
-87%38,35 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Effektiv LED-opgradering til eksisterende T5-armaturer Dette T5-SMART145 HF LED-rør er en driftssikker løsning til dig, der ønsker at udskifte traditionelle 80W HO-lyskilder med moderne LED-teknologi. Røret er udviklet til direkte udskiftning uden behov f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: T5 Dæmpbar LED lysstofrør
EAN: 5744002521648
Varenr.: 3043
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
-87%38,35 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

28W LED T5 rør, som direkte erstatter 80W HO rør, uden ombygning. Bemærkdette rør virker kun med 80W HO ballaster. Check derfor om dit armatur har ballast af typen 35W HE, 49W HO eller 80W HO. Intelligente ballaster virker ikke med LED rør. Brug da i sted...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: T5 Dæmpbar LED lysstofrør
EAN: 5744002521648
Varenr.: 3043
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDlife T5-SMART145 HF - Erstatter 80W HO rør, 28W LED rør, 144,9 cm
295 kr
Til butik
LEDlife T5-SMART145 HF - Erstatter 80W HO rør, 28W LED rør, 144,9 cm billede

Produktinformation

28W LED T5 rør er et energieffektivt alternativ til traditionelle 80W HO rør. Det kan nemt installeres uden behov for ombygning. Vær dog opmærksom på, at dette rør kun er kompatibelt med 80W HO ballaster. For at sikre kompatibilitet, skal du kontrollere h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Lyskilder
EAN: 5744002521648
Varenr.: 15841108951375

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store38,35 kr38,35 krKøb
2DetLED.dk38,35 kr38,35 krKøb
3EL-GROSSISTEN295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 38,35 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 38,35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Outlet: 144,9cm / 28W T5-SMART145 HF LED rør - Erstatter 80W HO rør - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202638,35 kr5,9 kr (13%)
2. maj 202644,25 kr5,9 kr (12%)
3. apr. 202650,15 kr5,9 kr (11%)
21. mar. 202656,05 kr8,85 kr (14%)
17. mar. 202664,9 kr230,1 kr (78%)
10. dec. 2025295 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret