Gå til hovedindhold

OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk

Otto SchachnerEngangshandskerEAN: 5701273060849
Pris fra 64 krtil 83,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 19,75 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63,43 kr 7. maj

Sammenlign priser på OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk
64 kr
Til butik
OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rengøringshandsker
Farve: 1
Artikel nr.: 608110
EAN: 5701273060849
Varenr.: 5089528
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Handske Nitril Pudderfri Ce 11
68,04 kr
Til butik
Handske Nitril Pudderfri Ce 11 billede

Produktinformation

Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri • Materiale: Nitril • Glat overflade • Rullet kant • Tykkelse 0,10 mm • Kategori: III • Pudderfri • AQL 1.5 • Pakning med 100 stk. • Blå • Fødevareproduktion, produ

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5701273060849
Varenr.: 8050587009346
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Nilex pf ( pudderfri handsker ) - 100 stk
69,95 kr
Til butik
Nilex pf ( pudderfri handsker ) - 100 stk billede

Produktinformation

Undgå sprøjtestøv og bakterier på hænderne Populær engangshandske til brug indenfor sprøjtepåføring, fødevareproduktion, produktkontrol, lettere rengøring, hjemmepleje og lignende Produkt egenskaber Materiale: Nitril Glat overflade Rullet kant for b

Produktspecifikationer

Kategori: Indendørs rengøring
Størrelse: Xxlarge
EAN: 5701273060849
Varenr.: 257615
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Handske nitril pudderfri ce 11
70 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NILEX nitril PF, blå Str. 11
-72%70,1 kr
Før 253,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nilex engangshandske 11 (2XL) Nitril pudderfri - tykkelse 0.10mm - blå - æske a 100 stk
75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Nilex engangshandske 11 (2XL) Nitril pudderfri - tykkelse 0.10mm - blå - æske a 100 stk
83,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
2Billigelogvvs.dk68,04 kr68,04 krKøb
3HC Farver69,95 kr69,95 krKøb
4MaintainIt70 kr70 krKøb
5Globaltools.dk70,1 kr70,1 krKøb
6Elvvs.dk75 kr75 krKøb
7vvsfittings.dk83,75 kr83,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk

PriceData har fulgt prisen på OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 69,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for OTTO SCHACHNER Nitril engangshandsker Nilex - pudderfri størrelse CE 11, pakke med 100 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202664 kr
9. maj 202663,95 kr
7. maj 202663,43 kr
6. maj 202664 kr
21. mar. 202663,43 kr2,57 kr (4%)
20. mar. 202666 kr2,57 kr (4%)
17. mar. 202663,43 kr2,57 kr (4%)
16. mar. 202666 kr2,57 kr (4%)
4. mar. 202663,43 kr2,57 kr (4%)
3. mar. 202666 kr2,57 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret