Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro

Pris fra 255 krtil 399 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro
255 kr
Til butik
OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro billede

Produktinformation

OtterBox Strada Series Folio - Flipomslag til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - skygge (sort) - for Apple iPhone 15 Pro

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-93560
EAN: 0840304739196
Varenr.: 1001364453
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Strada MagSafe Apple iPhone 15 Pro Shadow - black
268 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Strada med Magsafe til iPhone 15 Pro
399 kr
Til butik
Otterbox Strada med Magsafe til iPhone 15 Pro billede

Produktinformation

Otterbox Strada med MagSafe til iPhone 15 Pro er et cover i ægte læder med MagSafe-understøttelse – velegnet til dig, der gerne vil beskytte telefonen og samtidig slippe for en separat pung. Coveret er designet til at skærme din iPhone 15 Pro i hverdagen, mens læderoverfladen giver et klassisk udtryk. Plads til kort i hverdagen Med to kreditkortpladser har du plads til fx betalingskort og adgangskort direkte i etuiet. Det betyder, at du kan lade den traditionelle pung blive hjemme og stadig have det mest nødvendige med dig. Klar til MagSafe-tilbehør MagSafe-understøttelse gør, at coveret er beregnet til MagSafe-opladning og andet magnetisk tilbehør til iPhone 15 Pro. Når du sætter telefonen på en MagSafe-oplader, behøver du derfor ikke tage coveret af først. I pakken: Otterbox Strada med MagSafe til iPhone 15 Pro.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til iPhone 15 (Plus, Pro & Pro Max)
Artikel nr.: 77-93560
EAN: 0840304739196
Varenr.: 22092

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK255 kr255 krKøb
2Proshop DK268 kr307 krKøb
3Av-Cables DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro i 164 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for OtterBox Strada Series Folio Beskyttelsescover Shadow (black) Apple iPhone 15 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026255 kr2 kr (1%)
22. maj 2026257 kr2 kr (1%)
10. maj 2026255 kr144 kr (36%)
7. maj 2026399 kr79 kr (25%)
6. maj 2026320 kr49 kr (13%)
1. maj 2026369 kr30 kr (8%)
27. apr. 2026399 kr56 kr (16%)
25. apr. 2026343 kr44 kr (15%)
24. apr. 2026299 kr10 kr (3%)
17. apr. 2026289 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret