Gå til hovedindhold

OtterBox Premium Pro Glass Antimicrobial Privacy Apple iPhone 16e/14/13/13 Pro - clear - ProPack

OtterBoxSkærmbeskyttelseEAN: 0840304780235
Pris fra 149 krtil 249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Premium Pro Glass Antimicrobial Privacy Apple iPhone 16e/14/13/13 Pro - clear - ProPack og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Premium Pro Apple iPhone 13, 13 Pro, 14
149 kr
Til butik
OtterBox Premium Pro Apple iPhone 13, 13 Pro, 14 billede

Produktinformation

OtterBox Premium Pro - Skærmbeskytter for mobiltelefon - antimikrobiel - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13, 13 Pro, 14

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-97098
EAN: 0840304780235
Varenr.: 1002292731
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Premium Pro Glass Antimicrobial Privacy Apple iPhone 16e/14/13/13 Pro - clear - ProPack
184 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
OtterBox iPhone 16e/14/13/13 Pro Privacy skærmbeskytter - ProPack
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Premium Pro Glass Antimicrobial Privacy Apple iPhone 16e/14/13/13 Pro - clear - ProPack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Premium Pro Glass Antimicrobial Privacy Apple iPhone 16e/14/13/13 Pro - clear - ProPack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK149 kr149 krKøb
2Proshop DK184 kr223 krKøb
3Komplett DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Premium Pro Glass Antimicrobial Privacy Apple iPhone 16e/14/13/13 Pro - clear - ProPack

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Premium Pro Glass Antimicrobial Privacy Apple iPhone 16e/14/13/13 Pro - clear - ProPack i 179 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for OtterBox Premium Pro Glass Antimicrobial Privacy Apple iPhone 16e/14/13/13 Pro - clear - ProPack. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for OtterBox Premium Pro Glass Antimicrobial Privacy Apple iPhone 16e/14/13/13 Pro - clear - ProPack de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026149 kr1 kr (1%)
22. maj 2026150 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026149 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026150 kr19 kr (11%)
17. apr. 2026169 kr130 kr (43%)
16. apr. 2026299 kr114 kr (62%)
15. apr. 2026185 kr36 kr (24%)
14. apr. 2026149 kr53 kr (26%)
13. apr. 2026202 kr52 kr (35%)
9. apr. 2026150 kr149 kr (50%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret