Gå til hovedindhold

OTL Technologies Hovedtelefon Junior On-Ear Paw Patrol Chase 5055371622776 Modsvarer: N/A

OTLHovedtelefoner og headsetEAN: 5055371622776
Pris fra 129 krtil 259,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130,95 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OTL Technologies Hovedtelefon Junior On-Ear Paw Patrol Chase 5055371622776 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paw Patrol Høretelefoner On-Ear Junior 85dB Paw Patrol Chase
-48%129 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Paw Patrol Høretelefoner On-Ear Junior 85dB Paw Patrol Chase billede

Produktinformation

PAW PATROL Høretelefoner Junior On-Ear 85dB Chase, . Følg din favorit i Paw Patrol med disse børnevenlige høretelefoner, Til børn mellem 3-7 år, Maks. 85 dB, Justerbar hovedbøjle og bløde puder, Disse høretelefoner er velegnede til børn mellem 3-7 år. De har mindre ørekopper, og de har en begrænset volumen på 85 dB for at beskytte følsomme trommehinder. God kvalitet både i struktur og lyd. Kompatibel med alle enheder som iPad, iPod, laptops, læringsenheder, håndholdte spil og smartphones med universal 3,5 mm-stik.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 5055371622776
Varenr.: 38-91134
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OTL Paw Patrol Chase - Børnehovedtelefoner - Lydbegrænset 85dB max
138 kr
Til butik
OTL Paw Patrol Chase - Børnehovedtelefoner - Lydbegrænset 85dB max billede

Produktinformation

Disse hovedtelefoner til børn er designet til at lytte til musik, se film og spille spil. Disse hovedtelefoner er begrænset til 85 dB og er blevet testet/godkendt som egnet til børn i alderen 3-7 år. Disse hovedtelefoner kan bruges med alle dine yndlingsenheder ved hjælp af et 3,5 mm universelt jackstik. (dvs. brug med iPads, iPods, tablets, håndholdte spil, læringsenheder, bærbare DVD-afspillere, 2Ds XL og Nintendo Switch). Har justerbar polstret hovedbøjle med soft touch-ørepuder for komfort.

Produktspecifikationer

Mærke: OTL
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: PAW722
EAN: 5055371622776
Varenr.: 3145083
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OTL Technologies PAW Patrol Chase Blue Kids Kablet Hovedtelefoner Blå
158 kr
Til butik
OTL Technologies PAW Patrol Chase Blue Kids Kablet Hovedtelefoner Blå billede

Produktinformation

OTL Technologies PAW Patrol Chase Blue Kids. Produkttype: Hovedtelefoner. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Anbefalet brug: Spil. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Kabellængde: 0,9 m. Vægt: 88 g. Produktfarve: Blå, Gul

Produktspecifikationer

Mærke: OTL
Artikel nr.: PAW722
EAN: 5055371622776
Varenr.: 1000772129
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OTL Technologies Hovedtelefon Junior On-Ear Paw Patrol Chase 5055371622776 Modsvarer: N/A
199 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
OTL Høretelefoner - Paw Patrol - Junior On-Ear - Chase - Blå/Gul
259,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OTL Technologies Hovedtelefon Junior On-Ear Paw Patrol Chase 5055371622776 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OTL Technologies Hovedtelefon Junior On-Ear Paw Patrol Chase 5055371622776 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK129 kr178 krKøb
2Proshop DK138 kr177 krKøb
3CompuMail DK158 kr158 krKøb
4InkClub DK199 kr199 krKøb
5Kids-world.dk259,95 kr259,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OTL Technologies Hovedtelefon Junior On-Ear Paw Patrol Chase 5055371622776 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på OTL Technologies Hovedtelefon Junior On-Ear Paw Patrol Chase 5055371622776 Modsvarer: N/A i 185 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for OTL Technologies Hovedtelefon Junior On-Ear Paw Patrol Chase 5055371622776 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for OTL Technologies Hovedtelefon Junior On-Ear Paw Patrol Chase 5055371622776 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026129 kr12 kr (9%)
20. maj 2026141 kr17 kr (11%)
14. maj 2026158 kr22 kr (16%)
10. maj 2026136 kr22 kr (14%)
9. maj 2026158 kr28 kr (15%)
6. maj 2026186 kr37 kr (25%)
5. maj 2026149 kr19,05 kr (15%)
13. mar. 2026129,95 kr9,95 kr (8%)
3. mar. 2026120 kr1 kr (1%)
28. feb. 2026121 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret