Gå til hovedindhold

Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A

BantexPapirvarerEAN: 4006144929326
Pris fra 29 krtil 187,13 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 158,13 kr (85% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,96 kr 9. maj

Sammenlign priser på Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Notesbog Kinabog Bantex A4 linjeret m/96 blade rød/sort
29 kr
Til butik
Notesbog Kinabog Bantex A4 linjeret m/96 blade rød/sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bantex
Kategori: Blokke
Farve: 1
Artikel nr.: 100302814
EAN: 4006144929326
Varenr.: 7667460
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A
31,5 kr
Til butik
Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Indbundet notesblok med sort/rødt omslag i bedste europæiske kvalitet med perfekt trykt linjering. Den limede og syede ryg giver lang holdbarhed. Skriver felt på side 2 for personoplysninger. Blokkene er Svane-mærkede. A4, linjeret, 70 g, 96 blade.

Produktspecifikationer

Mærke: Other
Kategori: Kontormateriale,Blokke og papir
EAN: 4006144929326
Varenr.: 5705467016971
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bantex Notesbog - Linieret - A4 - Sort/Rød
32,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kinabog med linjer - A4 notesbog, Sort/rød
187,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
2InkClub DK31,5 kr31,5 krKøb
3Kids-world.dk32,95 kr32,95 krKøb
4Nova Nordic A/S187,13 kr187,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A i 165 dage. Laveste pris i perioden er 23,96 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Other Kinabog Bantex A4 linjeret 96 blade 5705467016971 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202629 kr2,37 kr (9%)
22. maj 202626,63 kr2,37 kr (8%)
18. maj 202629 kr2,37 kr (9%)
16. maj 202626,63 kr2,67 kr (11%)
9. maj 202623,96 kr7,54 kr (24%)
28. mar. 202631,5 kr
24. mar. 202631,25 kr
23. mar. 202631,5 kr
19. mar. 202631,25 kr
18. mar. 202631,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret