Gå til hovedindhold

Solar Plus Ostendorf Ø75 x 50 mm rduktioner PP grå, lang

Solar PlusAfløbEAN: 4052836005328
Pris fra 9 krtil 12,16 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3,16 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Ostendorf Ø75 x 50 mm rduktioner PP grå, lang og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
75/ 50 Mm Wafix Pp Reduktion
75/ 50 Mm Wafix Pp Reduktion billede

Produktinformation

75/ 50 mm Wafix PP reduktion

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: 0884007368 - 895085110
EAN: 4052836005328
Varenr.: 710881
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ht Safe 75/ 50 Mm Ht Pp Reduktion
9,4 kr
Til butik
Ht Safe 75/ 50 Mm Ht Pp Reduktion billede

Produktinformation

Ny, flottere og forbedret serie af afløbsrør og fittings. Farven er blevet mørkere og er nu RAL 7043. Forseglingsringen er et patenteret system med 3 læber som gør installationen hurtig og sikker. Rørets indvendige overflade er glattere og kombineret med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Hardware
EAN: 4052836005328
Varenr.: 8810512974161
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ht safe 75/ 50 mm ht pp reduktion
10 kr
Til butik
Ht safe 75/ 50 mm ht pp reduktion billede

Produktinformation

Ny, flottere og forbedret serie af afløbsrør og fittings.Farven er blevet mørkere og er nu RAL 7043.Forseglingsringen er et patenteret system med 3 læber som gør installationen hurtig og sikker.Rørets indvendige overflade er glattere og kombineret med en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 4052836005328
Varenr.: 0878101416
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ostendorf Ø75 x 50 mm rduktioner PP grå, lang
11,98 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
75 x 50 mm Lang redus PP grå
12,16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ostendorf Ø75 x 50 mm rduktioner PP grå, lang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ostendorf Ø75 x 50 mm rduktioner PP grå, lang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk9 kr9 krKøb
2Billigelogvvs.dk9,4 kr9,4 krKøb
3MaintainIt10 kr10 krKøb
4EL-GROSSISTEN11,98 kr11,98 krKøb
5CS MEGASTORE DK12,16 kr51,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ostendorf Ø75 x 50 mm rduktioner PP grå, lang

PriceData har fulgt prisen på Ostendorf Ø75 x 50 mm rduktioner PP grå, lang i 170 dage. Laveste pris i perioden er 7 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 10,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 9 kr er 13% over normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Ostendorf Ø75 x 50 mm rduktioner PP grå, lang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Ostendorf Ø75 x 50 mm rduktioner PP grå, lang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20269 kr
24. maj 20269,4 kr
8. maj 20269 kr1 kr (13%)
6. maj 20268 kr2,4 kr (23%)
5. maj 202610,4 kr2,4 kr (30%)
26. apr. 20268 kr
15. apr. 20267,59 kr
13. apr. 20267,5 kr
7. apr. 20267,24 kr
24. mar. 20267 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret