Gå til hovedindhold

OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2

OsramBelysningEAN: 4052899075382
Pris fra 264,27 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 484,73 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264.27 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram Xenarc Original - D1S Xenon pære
264,27 kr
Til butik
Osram Xenarc Original - D1S Xenon pære billede

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Xenon pærer
Farve: 1
Artikel nr.: 66140CLC
EAN: 4052899075382
Varenr.: 5654990
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Osram D1S Classic Xenarc, Xenon pære (1 stk)
-4%312 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram Xenarc Classic D1S 35W
347 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2
729 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK264,27 kr303,27 krKøb
2KN-Auto.dk312 kr312 krKøb
3CompuMail DK347 kr347 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Vivas DK749 kr1.948 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2

PriceData har fulgt prisen på OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 264,27 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 264,27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for OSRAM Xenarc Classic D1S 35 W xenonpære - 4.150 K, PK32d-2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026264,27 kr24,73 kr (9%)
3. maj 2026289 kr11 kr (4%)
30. apr. 2026300 kr12 kr (4%)
28. apr. 2026312 kr6 kr (2%)
27. apr. 2026318 kr6 kr (2%)
19. apr. 2026312 kr6 kr (2%)
15. apr. 2026306 kr17 kr (6%)
2. apr. 2026289 kr23 kr (7%)
13. mar. 2026312 kr23 kr (8%)
3. mar. 2026289 kr23 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret