Gå til hovedindhold

EL-Grossisten OSRAM VIALOX NAV-T Super 4Y - Højtryksnatrium (HPS) lyspære - klar finish - E40 - 400 W - klasse E - 2000 K

EL-GrossistenBelysningEAN: 4050300281179
Pris fra 178 krtil 408,4 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 230,4 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OSRAM VIALOX NAV-T Super 4Y - Højtryksnatrium (HPS) lyspære - klar finish - E40 - 400 W - klasse E - 2000 K og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Natriumlampe Nav-t 400 E27 Sup
178 kr
Til butik
Natriumlampe Nav-t 400 E27 Sup billede

Produktinformation

Natriumlampe NAV-T 400W E27 SUP Denne NAV-T 400W E27 SUP natriumlampe er en højtydende lyskilde, ideel til større udendørs belysningsopgaver, såsom vej- og parkbelysning, industriområder og parkeringspladser. Med en E27-fatning og robust konstruktion leve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Osram under oprettelse
EAN: 4050300281179
Varenr.: 16295
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OSRAM VIALOX NAV-T Super 4Y - Højtryksnatrium (HPS) lyspære - klar finish - E40 - 400 W - klasse E - 2000 K
257 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Osram Natrium NAV-T, E40 SON-T - 400W (A+)
408,4 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Osram Natrium NAV-T, E40 SON-T - 400W (A+)
408,4 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM VIALOX NAV-T Super 4Y - Højtryksnatrium (HPS) lyspære - klar finish - E40 - 400 W - klasse E - 2000 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM VIALOX NAV-T Super 4Y - Højtryksnatrium (HPS) lyspære - klar finish - E40 - 400 W - klasse E - 2000 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk178 kr178 krKøb
2CS MEGASTORE DK257 kr296 krKøb
3EL-GROSSISTEN408,4 kr408,4 krKøb
4EL-NETSALG408,4 kr408,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM VIALOX NAV-T Super 4Y - Højtryksnatrium (HPS) lyspære - klar finish - E40 - 400 W - klasse E - 2000 K

PriceData har fulgt prisen på OSRAM VIALOX NAV-T Super 4Y - Højtryksnatrium (HPS) lyspære - klar finish - E40 - 400 W - klasse E - 2000 K i 181 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 408,4 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for OSRAM VIALOX NAV-T Super 4Y - Højtryksnatrium (HPS) lyspære - klar finish - E40 - 400 W - klasse E - 2000 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for OSRAM VIALOX NAV-T Super 4Y - Højtryksnatrium (HPS) lyspære - klar finish - E40 - 400 W - klasse E - 2000 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026178 kr3 kr (2%)
29. maj 2026181 kr6 kr (3%)
28. maj 2026187 kr5 kr (3%)
26. maj 2026192 kr7 kr (4%)
25. maj 2026199 kr209,4 kr (51%)
24. maj 2026408,4 kr190,4 kr (87%)
23. maj 2026218 kr12 kr (6%)
20. maj 2026206 kr9 kr (5%)
19. maj 2026197 kr5 kr (3%)
12. maj 2026192 kr38 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret